🌹 Ергенът 🌹 сезон 4, тема #8: от вторник до четвъртък, 20:00

  • 132 240
  • 2 495
# 255
Виктор: “Аз обичам да изтезавам жените в леглото”.
Като не ги докосва ли? Joy
Виж целия пост
# 256
Ще се гръмна просто! Няма такава тъпотия. От къде извади тая интонация Магито?! Все едно Педя човек ги разпитва за сексовете и звучи налудничаво. 😂
Виж целия пост
# 257
МагитУ  да спре да се излага.
Какво ли и е харесал Слави на времето.
Виж целия пост
# 258
Още една ерудирана!"Отваряйки кутията на Пандора ще откриваме вашите сексуални желания".Душа,в кутията на Пандора се съхраняват земните бедствия,нещастия и болести.
Къде е pandora и защо ѝ барат кутията?

Те да не решиха, че ще има гривнички и се зарадваха Grinning
Виж целия пост
# 259
Психоложката е идеална за озвучаване на "Педя човек - лакът брада".
Хаха, сега видях, че и DiaMia по-горе е стигнала до същото усещане.
Виж целия пост
# 260
Ще се гръмна просто! Няма такава тъпотия. От къде извади тая интонация Магито?! Все едно Педя човек ги разпитва за сексовете и звучи налудничаво. 😂
Това хич не е лоша идея, между другото. Маги може да води Сънчо. Така хубаво ще приспива децата.
Виж целия пост
# 261
Криндж до кринджа. Ужасна тъпотия.
Виж целия пост
# 262
МагитУ  да спре да се излага.
Какво ли и е харесал Слави на времето.
А той пък, защото е красота неземна и меден характер...
Виж целия пост
# 263
Оффф, Косаро да бе мълчала по-добре. Joy
кви проценти, кви енергии.
побъркаха се там тия.
Виж целия пост
# 264
До тук нищо интересно. Да влиза Шрековица да раздвижи обстановката.
Виж целия пост
# 265
Като я знам магито, и като ви чета, май разговорът е нещо от сорта на онзи със селянката в изповедалнята - вечер правя много мръсни неща, попът, чак лигите му текнали, я окуражава да признае, а тя - чопля си мръсотия измежду пръстите на краката, правя от нея топчета, и ги душа Joy
Виж целия пост
# 266
Виктор: “Аз обичам да изтезавам жените в леглото”.
Като не ги докосва ли? Joy
По-лошо… Като ги докосва. 😁
Виж целия пост
# 267
Енерго Про и ЕОН харесват този разговор
Виж целия пост
# 268
От всички неща дето най съм се чудела дали са истински в риалитито, най-голямо съмнение имам дали Маги наистина е психолог.

Много тъжно ми става като слушам тия разсъждения за ролята на жените...
Виж целия пост
# 269
Оле Ана-Мария говори и не мога да стопля в синхрон ли е, на Маги ли отговаря.... чак като Маги отвърна и ми светна какво се случва....

Кому беше нужно това 10 минутно отклонение, само ги объркват....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия