Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 157 - април 2025)

  • 133 581
  • 1 580
# 1 545
Сто лева са в айко тези ножове ако съм ги уцелила кои са.
https://aiko-bg.com/product-48267040076
Виж целия пост
# 1 546
Открих играта на Джони, ако и някой друг я търси https://avendi.bg/keepwalking/
Мако, благодаря, но съм само през телефон...
Виж целия пост
# 1 547
Сто лева са в айко тези ножове ако съм ги уцелила кои са.
https://aiko-bg.com/product-48267040076
Не са тези.
Ето тези са https://www.bol.com/nl/nl/p/kassel-messenblok-acacia-5-delig/9200000123373063/
https://www.emag.bg/komplekt-nozhove-s-dyrvena-postavka-kassel-k … 306/pd/DWB2J2MBM/

Вчера ги получих + дъската.
Дъската много ми хареса и се чудех да ходя ли да пазарувам пак и да си стискам палци. Определено я препоръчвам.
Ножовете имат оригинална поставка - може да си сложиш я таблета, я книгата с рецепти. Харесва ми много и май заради нея се включих и толкова ги исках. Самите ножове не ми грабнаха окото и ръката ми не ги одобри много. Леки са, но самата форма на дръжката не е моята.

П.П. малко снимки
Скрит текст:



Виж целия пост
# 1 548
Не са лоши ножовете ,ще си стискам палци ...
А в Бургаско и аз бях с не малко кодове ...още не съм хвърлила езичетата ,надявам се на резерви ....
Виж целия пост
# 1 549
И дъската изглежда хубава, направо ме е яд, че не играх и за нея, но много исках ножовете, имах нужда от тях.

Ще дам обратна връзка за робота, това също беше много желана награда от мен и се включвах във всяка игра, където имаше такъв. За сега от най-най-желаните ми предметни награди остана само Dyson Airwrap, все ми се измъква... Най-гадно беше в някаква игра (миналата година май беше) бяха публикували и резервите и аз бях резерва за Dyson-a...
Виж целия пост
# 1 550


С Европът!
Виж целия пост
# 1 551
Похвалвам и организацията на Зева. Няма и седмица и си получих наградата.
Виж целия пост
# 1 552
Minimart така и не публикуваха късметлиите.
Виж целия пост
# 1 553
Току що, 18.01ч. от КК
Виж целия пост
# 1 554
Писах на КК за играта с Каппи и апаратите.



Май това ще е поредната игра, в която наградите ще се раздават между служителите.
Такава голяма компания, да не обяви печеливш си е престъпление.
Чакам и-мейл с надежда, цял ден .
Мъжа ми за първи път така стиска палци за награда....
Няма го, сигурно няма и да има!
А съм със 16 закупени билетчета...
Виж целия пост
# 1 555
От 05.05 ще има гра на Нестле и Гербер(бебешки храни) в Кауфланд.https://www.nestlebaby.bg/sites/default/files/2025-04/obschi_pra … nd_05.05.2025.pdf
Виж целия пост
# 1 556
В Кауфланд гледайте много добре сроковете на годност на детските храни. Вчера се разправях на информация.
Всички пюрета, които бях взела, бяха с изтекъл срок до 02.2025 г.
Виж целия пост
# 1 557
Minimart така и не публикуваха късметлиите.
Има обявени печеливши на Минимарт:
https://promo.mini-mart.bg/
Виж целия пост
# 1 558
Minimart така и не публикуваха късметлиите.
Има обявени печеливши на Минимарт:
https://promo.mini-mart.bg/
Благодаря за споделянето виждам се при слушалките,ако съм аз де 😆 Simple Smile
Виж целия пост
# 1 559
Добър вечер!Как да накарам колело на КК да се върти,след като вкарам код?Какво трябва да натисне или то се върти автоматично?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия