Най-приятна и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 24

  • 47 572
  • 748
# 540
Аглея, крещящите рекламират паста за зъби. Grinning

Вчера видях рекламата на Олинеза с: "Бабооо, филиите говорят!" и аха да не ми хареса, но някак за секунди се върнах в детските си години и разказа на баба ми за една нейна позната в миналото, когато са били малки, как баба и и отворила бурканче с консервиран патладжан, а тя нареждала: Бабооо, патаджанчето има ушички! А бабата: Яж, бабе, яж! Ама бабооо, патаджанчето има и оченца! Яж, бабе, яж. Мааа, бабооо, патаджанчето има и краченца! Отива бабата да види какво става, а то едно мишле се наредило в буркана. Бедни и гладни години са били. И тези говорещи филии някак ме върнаха към спомена за разказа за патаджанчето с ушички и ми стана едно умилително такова.
Виж целия пост
# 541
Попаднах на някаква нова реклама на лютеница Олинеза. Три лигави момиченца ядат говорещи филии с лютеница. Как ги измислят такива...
Виж целия пост
# 542
Попаднах на някаква нова реклама на лютеница Олинеза. Три лигави момиченца ядат говорещи филии с лютеница. Как ги измислят такива...
И аз днес я видях. Ужасна е.
Виж целия пост
# 543
Рекламата на Мирта Медикус със строената фамилия,която си рецитира думичките е ужас.
Виж целия пост
# 544
На мен ми е много неприятно, че смениха синята кръв с червена в рекламите на Always. Кому е нужно да е толкова реалистично..
Виж целия пост
# 545
Мнооого тъпи реклами напоследък, много...
Тази с Патрашкова и другата баба с колагена...
Ходещата като вятър Екимова, раздаваща сироп и хапове за дишане Joy
Ужас!
Филиите също...а за онази за хемороидите и свалящият фармацевтката да не говорим Close
Виж целия пост
# 546
Майко мила ... и аз вчера видях лютеницата - толкова ми е отвратителна тая говореща, мазно-червена филия, че обръщам главата настрани.

А ония с хемороидите миличкият, аптекарката май ще му върже Wink
Виж целия пост
# 547
Вече му е вързала, те в живота са си двойка.
Филиите са като оживели превръзки.
Виж целия пост
# 548
Вече му е вързала, те в живота са си двойка.
Филиите са като оживели превръзки.
Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Радвам се, че не съм попаднала на таз ,,уникална,, реклама!
Виж целия пост
# 549
Попаднах на лютеницата. Можеха по-добре да ги направят тези филии и да станат симпатични, а нетакива плашещи. А освен това на едното дете не му разбирам какво говори. Не искала ...... нещо си.
Виж целия пост
# 550
Казва: Не искам скучна храна!
Пп Аз по скучна храна от филия с лютеница не мога да си представя. Joy
Пп И аз имам периоди в които не ми се яде "скучна" храна, но и "не скучна" не ми се яде и затова ям възможно най скучната храна - филия с нещо си. Joy
Виж целия пост
# 551
Олеле, това скучна ли казва? Чувам го като вкусна. И  се чудех що за идиотска реклама.
Виж целия пост
# 552
Мнението ми няма да е популярно в този форум, но като гледам рекламата на лютеница, изпитвам страхотно желание за един по-як задвратник за малката лигла
Виж целия пост
# 553
Вече му е вързала, те в живота са си двойка.

Сериозно ли? Направо ме изненада Laughing
Виж целия пост
# 554
Вече му е вързала, те в живота са си двойка.

Сериозно ли? Направо ме изненада Laughing

Викаш онази като е разбрала, че проблемите му са изчезнали Wink Няма вече какво да попречи Revolving Hearts


*Относно рекламите, има една с едни риби, рибари ли е какво е. Някакви мъже крещят "Ехее .. А у" .. Като големи селяндури.. Не съм се вглеждала честно казано и не знам за какво иде реч. Но ми е неприятна за слушане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия