Най-приятна и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 24

  • 47 562
  • 748
# 570
Точно, да. На мен не неприятна, ами една такава смотана ми изглежда рекламата, обаче говори ли се за нея - да.
Виж целия пост
# 571
То и за Мария Мед се говореше, а за мамин Стефчо колко се изписа 😀
Обаче това не ги прави по-малко тъпи.
Виж целия пост
# 572
Най-сетне видях рекламата с говорещите филии. В още по-голям потрес съм, отколкото с рекламата с хемороидената свалка в аптеката. И се дават пари за това, че и за ефирно време да го излъчват...
По неприятна ми е свалката в аптеката на мен.
Виж целия пост
# 573
Интересно тези двамката щом са заедно в живота, дали като ги видят непознати пускат бъзици покрай рекламата?
Филиите и всички участници са много противни.
Стефчо ми е топ, по-точно майка му. Joy
Виж целия пост
# 574
Стефчо в новите епизоди се опитват да го правят като един от Теория за големия взрив, нали и там майката беше само глас. В оригиналната реклама като радиоводещ  не беше ли друг артист, той ми беше симпатичен. Продълженията както винаги са по-слаби.
Виж целия пост
# 575
Един и същ си е Стефчо. И като радиоводещ, и като сваляч. И все тъй ментално халосан.
Виж целия пост
# 576
Стефчо ме кефи. Всеки път се смея. И казвам на мъжа ми, дано не стана такава майка.
Виж целия пост
# 577
Напоследък ми прави приятно впечатление новата реклама на кока-кола с Весела Бабинова и Владимир Зомбори.
Не понасям напитката, но рекламата е много уютна бих казала.
Виж целия пост
# 578
Лелеее, каква е тази реклама - "Бля, бля , бля" ? За някакви бонбони? Хората вървят по баира в балкана, онзи бля-бляка, и рекламата е - "За по-малко/за да няма Бля Бля, взимай бонбони.." нещо такова ... майко мила ...
Виж целия пост
# 579
Тези бонбони са много хубави, рекламата предполагам е директно купена и не й схващам идеята много.
Виж целия пост
# 580
Филията с лютеница направо ме влудява. Както се говори спокойно - изведнъж крясък. След това пак врещят на баба си, че филиите говорят. Въобще точно тази реклама ме напряга и ми лази по нервите. Още една причина да не купувам въпросната лютеница,. Преди я харесвах и купувах въпреки цената й, която не е ниска. С всеки следващ буркан става все по-гадна, а откакто намерих голяма дръжка от чушка в едросмляната съвсем я отписах.
Виж целия пост
# 581
Аз по принцип си обръщам главата, или затварям очите, защото наистина ми е неприятно да я гледам тая филия. Но вчера без да исках погледнах... ама те дечицата са с омазани, червени устии. ... малко съм гнуслива когато гледам тези неща по телевизията ...

*ако е на моето (живот и здраве) е различно, но ако ми дават подобни неща на екрана ми е меко казано неприятно.

Крещенето и мрънканията са "бонус" ...
Виж целия пост
# 582
Мдааа... Май са единици хората, които биха харесали тази реклама Simple Smile
Може би родителите на мрънкащите девойки? Друг "плюс" в тази глупост са "нецентрираните" погледи на момичетата. Всяко гледа в някаква посока и ако всяко гледаше в бабата, то трябваше да са три баби Joy
Определено грешно похарчени пари за реклама.
Виж целия пост
# 583
Цялата реклама е дразнеща, но най ме дразнят двата пършиви кичура пуснати пред лицето на голямото дете Joy
Никога няма да я разбера тази мода.
Виж целия пост
# 584
И мен започна да ме дразни тази реклама.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия