Какво направих днес за себе си? тема 22

  • 35 393
  • 742
# 315

Ох какви сте дейни ,пия кафе на двора,чета книга, радвам се на напъпили рози и зеленина. Взех важно решение за себе си,сега остава и да го изпълня. Честит празник!
Виж целия пост
# 316
Тествам едно линд шоколадче . Не го бях пробвала до сега и ми харесва. В магазина го имаше на щанда на новите серии и ми беше на промоц. цена на горе-долу половината на тази от сайта https://www.lindt.de/excellence-paillete-mit-feinem-gebaeck-100g
Т.е. стратегията им за нови неща не е лоша. Взимам си, пробвам , харесвам и чакам следващия Simple Smile
Виж целия пост
# 317
Тествам едно линд шоколадче . Не го бях пробвала до сега и ми харесва. В магазина го имаше на щанда на новите серии и ми беше на промоц. цена на горе-долу половината на тази от сайта https://www.lindt.de/excellence-paillete-mit-feinem-gebaeck-100g
Т.е. стратегията им за нови неща не е лоша. Взимам си, пробвам , харесвам и чакам следващия Simple Smile
Честит Празник на всички именници. Да сте живи и здрави. Весело изкарване.
Вкусен ли е шоколадът? Обичам всичко на Lindt.
Виж целия пост
# 318
Купих си билети за прибиране до Бг след месец.

И аз бях от големите фенове на Линд, докато не разбрах за скандала за наличие на тежки метали и олово в шоколадите им. Още повече ме отблъснаха с реакцията си, че не давали обещание да няма такива в продуктите им. По този повод вече повече от половин година не съм им близвала продуктите. Инфо- в нета има достатъчно.
Но тортите на Шпрюнгли все  още понякога ги уважавам. ❤
Виж целия пост
# 319
Lindt са ми любими. Фен съм им от години.
Виж целия пост
# 320
Вкъщи само Линдт се признава и яде. Не съм чула за скандала, отивам да ровя, но ако така са реагирали много неодекватно и кофти, но пък не лъжат.
Виж целия пост
# 321
Доста са вдигнали цените, тъй че едва ли са се разстроили от "скандала".
Виж целия пост
# 322
От какво да се разстройват Линдт? Все едно производителите на цигари да се разстроят.
Иначе по темата - днес книжка на работа ( че нямах много клиенти), малка, но доволна тренировка следобяд, хубаво похапване и накрая бира и филм. Честит Гергьовден на всички празнуващи! Tada
Виж целия пост
# 323
Вечеря с приятелка на заведение.
Виж целия пост
# 324
Карах 13 км. колело. Много се разтоварих. Времето прекрасно. Радост.
Виж целия пост
# 325
Вчера се поразходих из гората, накефих се на пеенето на птичките. Направо се рестартирах.
Виж целия пост
# 326
Аз преместих лежанката близо до кошера с пчелите и си пийнах кафето там Много ми харесва как са организирани, как влитат, излитат и как бръмчат наоколо Simple Smile
Виж целия пост
# 327
Вчера се поразходих из гората, накефих се на пеенето на птичките. Направо се рестартирах.

Всеки почивен ден така се радвам на пеенето на птичките с чаша кафе или фрапе в градината! Вчера сутринта също. Вечерта бях в любимо заведение.
Виж целия пост
# 328
Днес фризьор. И на мен ми се кара колело, от дете не съм. Другия уикенд сигурно. 😉
Виж целия пост
# 329
Мързелувах яко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия