Какво направих днес за себе си? тема 22

  • 35 395
  • 742
# 390
Новата маникюристка се справи блестящо! И с педикюр ще намажа тези дни! Най-накрая.
Сега предстои вечерната рутина - моето време 🫶🏻
Виж целия пост
# 391
Тайно се дрогирам на терасата с аромата на тази петуния.
Виж целия пост
# 392
Дълга разходка 20000 крачки.
Виж целия пост
# 393
Втори ден йога сутрин. До 10 дни без прекъсване да я докарам и навика ще е изграден 🙏
Лазерна епилация.
И си купих слънчеви очила. Това е огромно постижение, предвид, че не мога да си открия с години такива, които да ми паснат на голямата глава. Тези само с крайчеца на окото ги мернах, докато вървях в мола и станаха веднага мои.
Виж целия пост
# 394
Браво за очилата! Разбирам те, защото имам обратния проблем - с всички съм като мухата Цеце 😅 Отсега умувам кой ден да си отделя 3 часа поне, че да си направя очила, че зрението ме предава след раждането 😅

Иначе днес четох книга 😊
Виж целия пост
# 395
Ходих пак на танци.Те внасят свежест в целия ми ден. За жалост ги открих късно.
Виж целия пост
# 396
Станах рано и пих кафе сама. Невероятен кеф.
Виж целия пост
# 397
Вчера се поглезих с вкусна пица, а днес отивам на маникюр.
Виж целия пост
# 398
Реших си нещо да ми олекчи планировката на дребните, но натоварващи неща в ежедневието .
Виж целия пост
# 399
Следобедна дремка! 😅 А след малко и фитнес 👌🏻
Виж целия пост
# 400
Втори ден йога сутрин. До 10 дни без прекъсване да я докарам и навика ще е изграден 🙏
Лазерна епилация.
И си купих слънчеви очила. Това е огромно постижение, предвид, че не мога да си открия с години такива, които да ми паснат на голямата глава. Тези само с крайчеца на окото ги мернах, докато вървях в мола и станаха веднага мои.

Да си намеря слънчеви очила на моето малко лице по оптиките и магазините. Абсурд. Всички са големи, падат, изглеждам като бухъл. Добре че.миналата година открих един магазин за слънчеви очила и ми казаха, че.могат да ми направят по поръчка. Дадоха ми рамки да пробвам и после стъкла. Стъклата са с поляризация. Струваха 110.00 лв. Много се радвах, че най-накрая открих и си купих слънчеви очила миналата година. С години наред търсих очила. Без слънчеви очила не мога. Старите се счупиха и някак си се поправиха, но вече не можеха да се попрравят.
Виж целия пост
# 401
Аз пък имам обратния проблем със слънчевите очила- лицето ми е голямо, кръгло, съответно винаги търся най- големите стъкла, но имам още един куп изисквания към рамката, към моста, към формата и т.н., и т. н. Затова като си намеря подходящи, които ми харесват, за мен е истински празник. Да не говорим, че слънчевите очила са ми тиха лудост и все съм м издирване на нови.
Накратко- разбирам радостта от покупката и честито! 🎉

По темата- четох интересна книга.
Виж целия пост
# 402
И аз минах през библиотеката. Видях се с приятелка и си направих крачките без ГТ
Виж целия пост
# 403
Доволна съм от промени в работата.
Виж целия пост
# 404
Обядвах с мама.
Боядисах се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия