Какво направих днес за себе си? тема 22

  • 35 396
  • 742
# 435
Бойдисвах стаята на детето. Уморих се много. Сега ще чистя.
Пак е нещо.
Виж целия пост
# 436
Вчера бях при внуците си. Голямо щастие.
Виж целия пост
# 437
Спах до късно. Сега пия кафе и се радвам на слънцето.
Виж целия пост
# 438
Нова чанта и безумно скъпа( за моя стандарт )рокля. Нали съм майка на абитуриентка - с това се оправдах пред съвестта си 🤭 И два панталона между другото. Като цяло хубав пазар направих.
Виж целия пост
# 439
И аз шопинг, но онлайн 😊 а сега следобедът ми мина в компанията на капучино и книга ✨😊
Виж целия пост
# 440
2 часа разходка в планината.
Виж целия пост
# 441
И аз изчезвам по разходки из баири и горички. Simple Smile
Виж целия пост
# 442
В парка край реката съм, но на брега духа силен вятър.
Виж целия пост
# 443
И аз разходка край морето
Виж целия пост
# 444
Два часа преход в гората, с капучино и хубави разговори с моето момче.
Предстои me time за маски и процедури. 🫶🏻
Виж целия пост
# 445
Видях се с тати след операцията му за смяна на сърдечна клапа. Добре е и се успокоих! Heart Eyes
Виж целия пост
# 446
Вчера- изключително  приятно градинско парти, весело се получи, купон голям.
Днес вече окончателно привърших с подредбата на гардероба ми, обувките, палтата, якетата, шаловете и чантите. Всичко есенно- зимно е прибрано, на преден план са само пролетно- летните неща.

От година не ми се беше случвало да спя 12ч. Нищо,че само почти 3ч са дълбок сън. Можех и още да спя!

3 часа дълбок сън хич не е малко, дори при 12-часово спане.
Виж целия пост
# 447
Видях се с тати след операцията му за смяна на сърдечна клапа. Добре е и се успокоих! Heart Eyes
Прегръдки. Пожелавам ви баща ви по-бързо да се оправи. Бъдете до него и майка си, колко се може по-дълго. Когаго си отидат, ги търсим, но ги няма вече.
Виж целия пост
# 448
Поръчах си обеци, калъф за телефона и още няколко дреболии. След малко ще си направя маска на лицето и ще изглеждам последния епизод на Майките. Ако остане време, може и да почета.
Виж целия пост
# 449
Подредих си гардероба. Изхвърлих две торби дрехи. Някак си ми олекна, обичам да разчиствам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия