Hell’s Kitchen България_сезон 7 | тема четвърта

  • 39 233
  • 760
# 105
За мен също Тоник/Тоби и Мартин ще са на финал.
Иначе Grinning съм фен и на Владов. Явно продукцията наистина се прави на Ергена или море от любов Grinning
Шкодрови са сладки и аз, като бяха на гостито в Троян, разбрах, че се казва Мартин. Марина изглежда мила, добродушна, сръчна.
Само не разбрах Ивайло от червените (че много Ивайловци пак) как така изведнъж му припали.
Виж целия пост
# 106
тонка за мен няма място в финалната тройка.
Виж целия пост
# 107
Е то в тоя кокошарник, дето всички са срещу него, даже много време се държа добре. Ако питаш тях Ивайло е виновен за всичко. Много искам да остане повече от Конан варварина ,Баница и русата с мазния Бретон, ама той е добър готвач,  и не прави сеир . Няма място за него в кулинарно предаване 😔
При първа червена номинация очаквам да е аут .
Виж целия пост
# 108
Много хубав, позитивен епизод. Най-добрия в сезона. 😊
За първи път и двата отбора издадоха всичките си поръчки. Напълно логично беше никой да не си тръгне. Точно това очаквах, докато гледах епизода. Така беше и редно.

Патрицио се сгоди с Цветомира. Нека са здрави и щастливи. Враца ще вдига голяма сватба.

За едно нещо е прав шеф Ангелов. Това в Ергенът няма как да се види, защото там са фалшиви всичките.
Това което се случва между Шкодров и Марина е напълно случайно и истинско, както става и в живота.
В Ергенът досега подобно нещо не е имало, няма и да има най-вероятно с оглед на продуцентите, които водят това предаване през годините.
Много симпатични бяха Марина и Шкодров и много добре им се получава всичко. Това е един от най-хубавите и естествени флиртове прераснали в нещо повече, което виждам в риалити формат изобщо.
Много ми хареса къщата им в Троян, сготвената храна, как ги посрещнаха и изпратиха. Само майката даваха обаче. Нито дума от сестрата и само една от бащата и то за съвсем друго нещо. Но майката в крайна сметка хареса Марина. Тя е много мило и възпитано момиче, така че не съм изненадан.

Ивайло най-накрая се заяви (на първото предизвикателство надхитри Едуард, после тропна като мъж на масата относно яйцата пак срещу Едуард и за финал този път не мълча на никога виновните Тоника и Вики) така както шеф Ангелов харесва, така че му се вдига с малко процента да вземе черна куртка. Ама там са само 6 човека. Трудна работа. Много ще е сложно този сезон да се отсеят шестимата...

Хареса ми задачата, която им дадоха. Да приложат някакво мислене извън кутията и да видим някакви футуристични чинии, но без да се губи основното в чинията. Продукта и неговите специфики.
Мартин за пореден път блесна. Браво и на Владов и Грозев от сините и на Тоника за червените.

Тоби по един хитър и коварен начин беше саботирана (с тактиката ако мине метър) от Тоника и Тоби, по едно време за малко момичето да бъде извадено от равновесие и да се издъни, но се събра някак си и устоя.

Не вярвам да има нещо между Тоби и Владов. Абсурд. Шеф Ангелов прекалява вече. Най-малкото той не е футболист... 😀
Виж целия пост
# 109
Шкодров и Марина са толкова мили и естествени. Мисля, че ще бъдат в бъдеще хармонична и уважаваща се един друг двойка/ха дано да им се случи/ За епизода .... най положителния до сега!
Виж целия пост
# 110
Наистина беше много позитивен и приятен епизод.
Или просто бе добре режисирано,всички работиха заедно което досега почти не се е случвало
Не мисля че между Тоби и Владов не би се получило нищо и не защото не е футболист,а мисля че Тоби няма интерес към него като мъж
Виж целия пост
# 111
Според мен, Владов не е работил в норвежки ресторант, нито пък в такъв със звезда мишлен. Първото защото езика му е много зле ( кой казва " Имам в чиния...."), второто защото не показва кой знае какви умения в кухнята.
Виж целия пост
# 112
JoyJoyJoy
Разбира се, че не е работил, дори мисля, че по принцип никъде не е работил досега, решил е самоволно и доброволно да се навре в режисирано ШООЛ ей така, защото му е било скучно на село.

Толкова сезони, толкова нагласени моменти и сценки, отявлен сценарий, и все още има хора, които вярват в дядо Коледа......
Виж целия пост
# 113
JoyJoyJoy
Разбира се, че не е работил, дори мисля, че по принцип никъде не е работил досега, решил е самоволно и доброволно да се навре в режисирано ШООЛ ей така, защото му е било скучно на село.

Толкова сезони, толкова нагласени моменти и сценки, отявлен сценарий, и все още има хора, които вярват в дядо Коледа......
Работил е в Норвегия. И да, всичко е сценарий. Не трябваше да участва в този цирк. Постоянно едни и същи са пред камерат-тримата които ще оставят последни.
Виж целия пост
# 114
По - назад беше писал някой, който казва, че познава Владов. Аз да го питам, ако чете още тук, той наистина ли е такъв темерут? Не искам да обиждам човека, просто ми е интересно. За мен той играе роля. Яница играе роля. Но примерно един Едуард е самия себе си. Той и затова е избран.
Виж целия пост
# 115
в Троян знаеха за снахата, а в Перник не знаеха за лесбото ?!?!
другата седмица да докарат Радо да предлага на джипсито, да си отидат заедно  и да започва готвенето.

Точно това се чудих снощи. И майка му още в началото пита дали не води снаха.
Виж целия пост
# 116
Защото те от самото начало почти се харесаха.
Виж целия пост
# 117
JoyJoyJoy
Разбира се, че не е работил, дори мисля, че по принцип никъде не е работил досега, решил е самоволно и доброволно да се навре в режисирано ШООЛ ей така, защото му е било скучно на село.

Толкова сезони, толкова нагласени моменти и сценки, отявлен сценарий, и все още има хора, които вярват в дядо Коледа......
Работил е в Норвегия. И да, всичко е сценарий. Не трябваше да участва в този цирк. Постоянно едни и същи са пред камерат-тримата които ще оставят последни.
Наистина ли трябва да пояснявам, че постът ми е сарказъм?
Естествено, че всичко е сценарий, аз това го говоря от ...вече не помня кога.
Виж целия пост
# 118
Излезе ми статия, в която пишат, че Ивайло на Виктория е скрил профила си и е изтрил общите снимки с нея, след като е видял кадрите с Тоника, бил шокиран.
Виж целия пост
# 119
Виктория не го следва вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия