
Да,странно е ,че част от основният каст и Афи и Рамо не се сбогуваха със сериала.Но от друга страна не се изненадвам.За мен продукцията прояви арогантно неуважение както към главните си актьори ,така и към зрителите.Афи беше изместена от главната роля не за един или два епизода.Персонажът на Мерт бе използван за обслужване на развитието на ролите на Берил и Ерсин.Не казвам,че историите на второстепенните не трябва да се развиват,напротив,но те трябва да бъдат разгърнати по начин,по който да подсилват сюжета касаещ главните герои,не да ги изместват.След 89 епизод Емурлах изчезна,пускаха фрагове когато им падне ,който видял,който разбрал.Нито дума,нито подканване,нищо.Като си сгафил трябва да имаш топки да продължиш.И след цялото това демонстративно неуважение с какво да се сбогуват.Може и част от каста да са солидарни с Афи и Мерт и по този начин да демонстрират подкрепа.Децата само за 2,3 епизода пускаха сторита за предстоящ епизод.Това какво ви говори ! И не на последно място,за пръв път виждам главен герой,който почти не присъства във финален епизод.Дори тези,които умират ги убиват в последните минути на серията.


