Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир след Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 87

  • 51 660
  • 736
# 255
Афито! 👑
Виж целия пост
# 256
Привет момичета.Понеже коментирахте "Далечен град" да си кажа и аз.Гледам го с интерес.Много динамика,нищо излишно,стегнат сценарий,последователност.Озан Акбаба,не е красавец естествено,но много харизматичен мъж и Онур може само да съжалява защото отлично щеше да му пасне ролята в "Ако краля загуби".Възхищението на зрителите от Синем е как пресъздава образа на майката след като самата тя не е раждала никога и няма деца,освен това аз лично се възхищавам на силата и волята на героинята и.В последния епизод се чудех от какъв зор ще вкарават "биологичната и майка".Но когато изгледах серията разбрах,че тя ще е много важен персонаж за развитието на историята.Сцената със снимката и загадъчния мъж,който я взе,е там е разковничето,убит ли е съпруга на Алия и кой е убиеца.За световъртежа и прилошаването на Мине се загатва за евентуална бременност,но в инста феновете са много против и казват,че ако напишат да е бременна няма да гледат.Според мен,обаче,няма да е бременност.В този сериал само едно не ми е ясно,Кая и Зерин са първи братовчеди,Наре и Шахин също,как могат да бъдат гаджета,това позволено ли е в Турция?
Скрит текст:
Бясна съм.Много съм бясна."Далечен град" с рейтингите си от последния епизод е "отвял" всички дизита.Рекордни рейтинги.Много хвалебствия за играта на Синем.Да,добър е сериала,но нито Синем,нито Озан могат да достигнат "висшия пилотаж" в актьорството от Мерт и Афра.Този сериал се крепи повече на сценария и персонажите,а след това на актьорската игра и харизма на актьори.По никакъв начин не могат да засенчат играта на Афра и Мерт.Та само като си помисля,че нашия сериал можеше да "тръшне в земята" този фаворит в момента ако имаше само един кадърен сценарист за да доразвие историята по логичен начин нямаше да се стигне до тук.От друга страна пък ми е готино,че Шербета си намери майстора,както и другите проекти на Онур,крале,кралици и безпризорни.Дали този Шнур ли е,кабел ли е,осъзнава какво изгуби?
Виж целия пост
# 257
Добро утро! 🫶
Афито готви и то вкусно! 🧿
Виж целия пост
# 258
Гюно Kissing Heart



Питали Бирса дали Афито има дигитален проект с OGM. Нямала изяснен проект, преценява офертите.



Взех го от арабските в Х, затова през превод Stuck Out Tongue Winking Eye

Афито какво е сготвила, Белче Heart Eyes Сабах сабах ми се прияде Grinning
Виж целия пост
# 259
Добро утро! 🫶
Афито готви и то вкусно! 🧿

Сигурно ще ходи в Искендерун та да си нахрани момчето.Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 260
Виж целия пост
# 261
Добър ден,
Още не мога да се адаптирам след финала на сериала ни, който остави трайна следа след себе си с прекрасната игра на Афра и Мерт. Тази емблематична двойка в турското кино няма да се повтори, колкото и висок рейтинг да имат други проекти. Харизмата, красотата, химията, младостта на нашите сладури ще си остане завинаги в сърцата ни.
Еми, на този етап просто не мога да се насладя на друг сериал, колкото и да опитвам. Ако, имахме късмет със СЦ и продуценти сигурно още бихме се наслаждавали на Сейфер и семейството им.
За сега ни остава да очакваме участието им в нови проекти, като заедно, така и отделно.
Хубав ден ви желая и благодаря за всичко което споделяте в темата.
Виж целия пост
# 262
Здравейте! Изгледах финала и ми е много тъжно, че сериала свърши - ще ми липсват актьорите и историята, особено любимите ми Берил и Ерсин/ Суна и Абидин. Sob Финала беше леко странен и скучен на моменти, имаше и доста ретроспекции - но пак ми беше интересен. Разбира се бих предпочела да има повече сцени на двойките с техните деца - например повечко сцени на Суна и Абидин с дъщеря им и на Ферит и Сейран с тяхната дъщеря и Тешко! Това е за което съжалявам - исках още да се наслаждавам на Абсун и Сейфер заедно с децата им! Revolving Hearts Но явно така са го измислили сценаристите - аз съм щастлива и доволна, че финала беше щастлив, както за Абидин, Суна и дъщеря им, така и за Ферит, Сейран и техните деца - не убиха никого, а двойките са си заедно, обичат се и са щастливи! Какво по-хубаво от това ... Sparkling HeartHeart EyesHug





Както знаем епизод 101 си беше бонус за нас. Добре, че сценаристите са променили първоначалния си замисъл и не убиха нито Ферит, нито друг - защото явно това целяха с появата на Тарък - тя и Бирсен го беше написала, че първо са мислели Тарък да довърши Ферит, но после са променили решението си за финала и са решили да го направят с щастлив финал и този скок от 20 години! Wink Тарък и Сафет е трябвало да играят и в последния епизод и явно да е доста драматичен, но в последствие са решили да ограничат ролите им до епизод 100 - и да променят сценария. Thinking За мен бяха излишни и сцените в които Сейран си спомня как е раждала и Ферит не е бил там - но пък бяха забавни с раждането в къщи и всички жени дето й помагат! Stuck Out Tongue Winking Eye Много емоционално беше завръщането на Халис Ага - според мен в тази сцена всички актьори се разплакаха наистина в знак на почит и уважение към невероятния актьор Четин Текиндор, който вероятно повече няма да се снима в сериали. Disappointed Страхотен момент - силни сцени и диалози - как децата прегърнаха Халис, как Сейран го нарече дядо - как Абидин и Суна се прегръщаха и плачеха виждайки Халис в Имението - супер моменти! Heart



Само Ферит липсваше в тази сцена, както и в сцената на масата след това! Стана ми тъжно, защото той също заслужаваше да е там, но явно Мерт не е могъл да присъства, защото приключи снимките няколко дни по-рано от другите. Disappointed Иначе ми хареса как всички разказаха историите си пред камерата - Суна и Аби бяха много сладки. Малката Хатидже също е голяма сладурана и ми е много забавна като започне да говори, че тя е Хатидже Корхан, а леля Хатудж си е Хатудж. Joy И трите деца - Дору, Тешко и Хатидже са прекрасни, сладки и много талантливи! Sparkling Heart Това с родословното дърво на семейството също беше отличен замисъл. Blush За мен най-важното е че сериала имаше щастлив финал и не убиха никого - Абидин и Суна са живи, както и Сейран и Ферит. Видяхме, че любовта на двойките Абсун и Сейфер е толкова силна и истинска, че никой и нищо не може да ги раздели и след 5 и след 20 години - те са заедно и се обичат! Това е най-хубавото за мен. Hands Clap Heart EyesRevolving Hearts На финала имаше от всичко - екшън, драма, любов - имаше много чувства и емоции. Финалната сцена с 20 години по-късно с порасналите деца на Сейфер и Абсун - Дуру, Хатидже и Тешко ми беше странна, но в същото време интересна. Стана ясно, че всички са живи и до колкото разбрах ги чакат в ресторанта, явно само Халис е умрял и в негова памет ще направят имението Корхан в музей, където ще представят творбите на марката Корхан - и творбите на Сейран и Ферит! Hug Момента в който Дуру обикаляше имението и си спомняше колко щастливи са били всички през тези години беше уникален и накрая когато всички помаха беше толкова емоционално. Според мен са го направили така, за да може всички актьори плюс Халис да са там и да помахат на нас феновете на сериала - на хората, които ги обичат, от любимото им имение. Прекрасна и в същото време много емоционална сцена, която ме разплака. В същото време тази сцена ни показа и че нашите любими двойки са щастливи заедно и че семейството продължава да е сплотено. Sparkling Heart









Явно са снимали финалната сцена в 2 различни дни - първо Берил, Ерсин и останалите актьори са снимали сцената с Четин Текиндор - Халис, тогава вероятно Афра и Мерт ги е нямало. После са я заснели отделно с Афра, Мерт и останалите, но без Четин - това можем да видим на тази снимка зад кадър! Тук вече друг човек стои вместо Халис в далечината, зад Сейран и Ферит - явно тогава Четин Текиндор не е могъл да присъства. Thinking





Прекрасен сериал - щастлив финал - уникални актьори, на които благодаря от сърце за всички емоции и всички 3 години, в които ни радваха в сериала! На мен 3-ти сезон ми хареса много повече от 2-ри. Във втори харесах само първите няколко епизода и последните няколко епизода. В трети сезон имаше много емоционални сюжетни линии, много завъртяни и в същото време интересни истории. Героите допускаха грешки - но искрено се разкаяха за тях. Имаше осъзнаване - имаше развитие. В сезон 3 има много повече смислени разговори между героите - разкаяние, любов, щастие. Показаха ни повече за това какво значи сплотено семейство. Най-много ми хареса, че в сезон 3 най-накрая събраха Суна и Абидин и видяхме повече от тяхната красива любовна история. Разбира се в 3-ти сезон имаше и някои големи простотии, като случката в 89-та серия и нещата случващи се 1-2 епизода след това, но за щастие после оправиха нещата и всичко свърши добре! Аз съм щастлива и благодарна, че направиха сезон 3 и че го гледах - сега с радост си пускам отново любими епизоди и моменти от трите сезона и най-вече от сезон 1 и сезон 3, които са ми любими. И с нетърпение очаквам да пуснат сезон 3 на Златно момче и в България по БТВ Стори, за да му се насладя отново с кеф и с бг аудио. Сигурна съм, че когато човек го гледа нормално без да се влияе от разните там спойлери, предположения, без да има напрежение и мисли какво ли са подготвили сценаристите - ще го види по друг начин и много ще го хареса! Hug
Виж целия пост
# 263

https://x.com/gull_41_/status/1909948158995472878?s=46&t=C9m0c4NUPbRSwTwEUXPj0w
Виж целия пост
# 264
Сетил се официалния канал за Сейферите Grinning

https://www.instagram.com/p/DIOmPUIobVn/

Виж целия пост
# 265
Здравейте  Hug  Hug  Hug
Момичета ,мерси за всички интересни коментари, красиви нещица,новинки и снимки с които запълвате страничките на хубавата ни тема   Flowers Tulip  Kissing Heart   Flowers Tulip  Kissing Heart   Flowers Tulip  Kissing Heart
Най-интересното  и важното от 1 до 101 епизод на "Рибарче"  Heart

https://x.com/_Silvi_S_/status/1909267712125120640

 Heart   Heart   Heart  СейФер   Heart   Heart   Heart

https://x.com/Elizaso1/status/1908964787129561568



Виж целия пост
# 266
Рамо! 👑

Афито! 🤍🧿🪬
Виж целия пост
# 267
Здравейте, момичета!

В Х се носят слухове, че са подготвили нещо с Мерт. 😎

Виж целия пост
# 268
Здравейте, момичета
Липсват ми Афрам, Сейфер и Златно момче. Кога ще има някакви новини Simple Smile
Хайде вече да свършва тази казарма на Мерт, пък Афра да се връща от Америка и да ходят някъде заедно на почивка.








Виж целия пост
# 269
Дано и това се случи, ще избият рибата. 😎

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия