Рисуване за начинаещи и не само - 13

  • 11 226
  • 558
# 345
Изглежда много симпатично 💜🦉
И на мен ми омръзна от студа, искам да е пролет 😊
Виж целия пост
# 346
Все още изпробвам материали от Тему, с които до сега не съм рисувала. Днес реших да пробвам акрилните бои на Meeden - до тук те ми харесват най-много от техните материали. Харесват ми повече и от акварелните, и от температа.
Това, което ме изненада, е че рисунката стана лъскава - не е лакирана, но й сложих малко добавка, за да не изсъхнат прекалено бързо. Обаче не помня преди да е действала по този начин.

На платно е (от такъв блок); не е хартия.

Много добре се е получило!
Виж целия пост
# 347
Забавлявам се с линери по снимки на Руслан Русев. Чудя се дали да им добавям цвят.
Виж целия пост
# 348
Добре изглежда!
Аз тъкмо получих различни гел химикалки и други цветни химикалки (не гел) от Тему и ги изпробвам. Те биха били подходящи за някакъв подобен тип цветна графика...

Или имаш предвид да сложиш акварел отгоре?
Виж целия пост
# 349
И аз се забавлявам днес
Наложи се да си прекарам снимката през уотсъп да й намаля размера 😁
Виж целия пост
# 350
Много мистериозен пейзаж, харесва ми!
Виж целия пост
# 351
Еха, brumm! Чудесно е!

pppqqq, точно акварел имах предвид. Използвам специално линери Микрон, защото са водоустойчиви.
Виж целия пост
# 352
Малко не по темата, но видяхте ли картините на Гийермо Лорка? Какво мислите за тях?
Скрит текст:
Според мен, са много гадни - не като изпълнение (те са красиво нарисувани), а като замисъл. Можех да не го пиша, защото някой сега ще се почувства задължен да ме обиди заради мнението ми, но в крайна сметка - това виждам, не бих си замълчала по въпроса, където и да съм - не обичам лицемерието.

А ако ги бях видяла като малка, щях да бъда отвратена.
Виж целия пост
# 353
Аз дори си помислих, че трябва да има ограничение за входа за деца.
Виж целия пост
# 354
Уф, съжалявам че погледнах още няколко в изображения в Гугъл - гняс...

Ако целта е да създават тема за разговор, се питам какъв ли ще да е този разговор... Нищо чудно, че елитът го обича - подхождат му (на елита)...
Виж целия пост
# 355
Притеснително е с всичките тези полуголи и голи деца по картините. Сигурно е високо изкуство, обаче аз не разбирам.
Виж целия пост
# 356
Скрит текст:
В много от картините има трупове и части от трупове, представени като нещо красиво. Отделно има намеци за сексуално насилие, но не искам да им правя подробен разбор, затова спирам тук.
Виж целия пост
# 357
Извинявам се за двойния пост; сега си изпробвах цветните химикалки, ето какво се получи (референтната снимка е моя, не е от нета):


Тези химикалки (мисля да поръчам резервни, преди да влязат в сила новите такси):


После видях какво правят хората с тях - на разни клипчета и останах възхитена. Изглежда моят подход е бил прекалено агресивен, но ще се упражнявам.
Виж целия пост
# 358
Еха! Страхотно гущерче! Много ми харесва! Какъв формат е?
От мен един акварел с линери:
Виж целия пост
# 359
Благодаря Simple Smile Тефтерът е 14 на 20 см.

Картината е супер - особено този часовник, изглежда толкова детайлно! Purple Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия