Рисуване за начинаещи и не само - 13

  • 11 106
  • 555
# 555
Изпробвах моливите на Кимиарт и Лангуо - ами, не са лоши, не са и нещо особено. Взех ги на добра цена и бях любопитна, така че съм доволна.


Прерисувах един люляк от Инстаграм - не е точно такъв, но е доста подобен. Мисля да пробвам да го нарисувам и с акварел, сигурно ще стане по-добре. И оригиналът не е много ярък (вероятно художникът е искал да го направи ефирен) - поне на екрана ми оригиналното изображение е бледичко.


С този имам три прерисувани люляка, с различни моливи:

При първия гледах от картина на един френски художник - Редут, вторият също е от Инстаграм.

Впрочем, веднъж пак там видях картина, която беше очевидно прерисувана от същата работа на Редут, но този, който я беше публикувал, твърдеше, че е авторска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия