Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 64

  • 76 624
  • 741
# 165
Свинско с ориз, направо от тавата


И едни солени кифлички с плънка от лютеница, майонеза и сирене


И в късния следобяд- палачинки
Виж целия пост
# 166
Макарони на фурна
Виж целия пост
# 167
Пиле с ананас


Телешко с грах
Виж целия пост
# 168
И от мен св. ( да се чете свинско, а не Свети! Wink) с ориз и  🥗 :

   Хубав неделен ден!
Виж целия пост
# 169
Детско меню, че бях дежурна по номер 2! Пиле фрикасе и бисквитена торта без добавки.
 

Макар и със закъснение, но понеже сега събрах материал за снимка, честити да са Ала-Бала и Dara888!
Здраве, много слънце и усмивки им желая!
Виж целия пост
# 170
На патерица ЧРД за празнуващите!
Бъдете щастливи и успешни! Tada

Пилешки кюфтенца с китайско

Пилешка супа

Славянски гювеч

Тортичка от козунак

Лека и спокойна нова седмица!
Виж целия пост
# 171

Испански ориз с морски дарове и салата с рукола и бурата.
Виж целия пост
# 172
Крем супа от левурда



Правих и тази торта наскоро, абсолютно същата, само кремът стана по-ягодов и по-розоов.

Спаначена торта с пълнеж от маскарпоне и ягоди

Виж целия пост
# 173

Кекс с локум

Гювеч с картофи

Шницел с кайма и ноазети

Розови домати със сирене и маслини
Виж целия пост
# 174
Италиански бухти с рикота


Доматена салата


Скрит текст:
В Лидл са пуснали едни чудни сицилиански домати и най-сетне се насладих на доматена салата с летен привкус.

И още една, тази с печени чушки, патладжан и сирене


Смачкани картофи с червен лук и сирене


Скрит текст:

Пица на парче с манатарки и моцарела


Скрит текст:

Рулца от гриловани тиквички с козе сирене
Виж целия пост
# 175

Доматена салата


Скрит текст:
В Лидл са пуснали едни чудни сицилиански домати и най-сетне се насладих на доматена салата с летен привкус.

Скрит текст:
Моля,кои са доматите(снимка,етикет,опаковка ... Thinking ).Благодаря Ви!:heart: 
Виж целия пост
# 176
Марго,
Скрит текст:
в опаковка от 500г са, в картонена тарелка опакована с целофан. Отстрани има черна лента, а отгоре пише IGP Pomodoro di Pachino. Цената беше 3.99лв.

Това в етикета на гърба на опаковката, снимах си го заради сорта. На вид приличат малко на биволско сърце, набраздени. А, намерих снимка.
Виж целия пост
# 177
Одрински тава джигер
https://www.instagram.com/reel/DIwqsFVB-zu/?igsh=MXZrMHBzZzNibXd1eA==
Виж целия пост
# 178
Лесен и бърз за направа сладкиш с ягоди приготвих днес. Мекичък и вкусен се получава и е с продукти, които има във всеки дом, с изключение на ягодите, които пък навлизат в сезона си.☺️🍓🥧
https://inthebeniskitchen.com/2025/04/28/%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b … be%d0%b4%d0%b8-2/
Виж целия пост
# 179
Пилешки дробчета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия