Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 439

  • 36 027
  • 737
# 615


Започнахме превода на Истанбул, моя любов.
Пускам първите два епизода. Когато приключим с 10-те, ще ги съберем в един файл.

1 еп: https://videa.hu/videok/film-animacio/1-qVQWZu881sOLdmja

2 еп: https://videa.hu/videok/film-animacio/2-vwy6yW6I3mC06JyX

3 еп: https://videa.hu/videok/film-animacio/3-nx1iYYNT1EpbbnZs

4 еп: https://videa.hu/videok/film-animacio/4-9BFBMYzVtPgeTWqa

5 еп: https://videa.hu/videok/film-animacio/5-mWsKa3Sp61CBo6a2

6 еп: https://videa.hu/videok/film-animacio/6-TONqsnHfpULBBM7g

7 еп: https://videa.hu/videok/film-animacio/7-BGTHB7LSnpSH4gj6

8 еп: https://videa.hu/videok/film-animacio/8-gQJ3cZF9jfXu9mO3

9 еп: https://videa.hu/videok/film-animacio/9-L9JbgYtQGBj93cLU

10 еп: https://videa.hu/videok/film-animacio/10-WKr6USGImBJZd3tB
Виж целия пост
# 616
Е- ха, имаме сериите вече с превод!
Сърдечни благодарности!
Довечера ще гледам, защото сега съм все още на работа!
🌺🌺🌺🌺🌺
Виж целия пост
# 617

Благодаря за превода, момичета Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 618


Добра да е вечерта!
Изгледах си с абсолютно удоволствие преведените епизоди на "Истанбул, моя любов" и пак ще кажа - супер  е всичко!

Биваше сега да излезе и нещо от Енгин, ако е в Каш например.

И музика за вечерно настроение.




Виж целия пост
# 619

Здравейте, може ли да сподоля превода в нашата тема?
Виж целия пост
# 620


Вечерна красота!




Ето го нашият човек.
Омер Дурак и Генджо Озак.


Виж целия пост
# 621


ИСТАНБУЛ, МОЯ ЛЮБОВ
Рекламата  с Енгин и Афра за Go Türkiye на български. Обединени всички епизоди:

Тук: https://videa.hu/videok/film-animacio/6PG9VyTS0ykHBm6u

И тук: https://vk.com/video223680451_456239856?list=bd9ece18f4de70ee4b

MysteryG, може. Ето ги обединени епизодите в този пост.
Виж целия пост
# 622


ИСТАНБУЛ, МОЯ ЛЮБОВ
Рекламата  с Енгин и Афра за Go Türkiye на български. Обединени всички епизоди:

Тук: https://videa.hu/videok/film-animacio/6PG9VyTS0ykHBm6u

И тук: https://vk.com/video223680451_456239856?list=bd9ece18f4de70ee4b

MysteryG, може. Ето ги обединени епизодите в този пост.


Колкото повече гледам, толкова повече ми харесва абсолютно всичко.
Знакови места в Истанбул, Босфора и вечерните светлини на града. Магия. Когато има и любов...
Виж целия пост
# 623

ИСТАНБУЛ, МОЯ ЛЮБОВ
Рекламата  с Енгин и Афра за Go Türkiye на български. Обединени всички епизоди:

Тук: https://videa.hu/videok/film-animacio/6PG9VyTS0ykHBm6u

И тук: https://vk.com/video223680451_456239856?list=bd9ece18f4de70ee4b

MysteryG, може. Ето ги обединени епизодите в този пост.


Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 624
Момичета , благодаря ви за превода !  Енгин и Афра са прекрасни заедно.
Аз няма да споделям линкове . Мястото им е в тази тема.
Желая ви прекрасна вечер , а аз ще си ги гледам поне още няколко пъти. Heart
Виж целия пост
# 625
И аз го изгледах, много ми хареса и замисъла и изпълнението Yellow Heart
Единствено не ми допадна тоя сумрак в повечето серии Relaxed Разбирам, наблегнали са на
нощен Истанбул, пък и явно за целта на срещите и за да има уединеност,  ама исках да се виждат добре
и забележителностите.
Разбирам, че е крайно недостатъчно като време все пак и за историята и за Истанбул Relaxed
И двамата се справиха отлично с ролите си.
Г-н Тан беше уверен, готин, забавен, флиртуващ на ужким ли, наистина ли, докрая ни държа в неведение,
еми, Енгин Two Hearts
Госпожицата Истанбул и тя беше интересна и показана  в различна светлина.
Другите дами пълнеж и досада Simple Smile
 

Виж целия пост
# 626


Нова снимка.
Йомер Дурак я е постнал. Нали баща му има  школа.
Виж целия пост
# 627
Много благодаря за превода ,много ми хареса филмчето, музиката също е приятна, радвам се,че няма маанета. Единствено сумрака и монотонните цветове са ми проблема и на мен . Иначе идеята ми хареса , диалозите забавни и като пинг-понг. Малко се уби интригата още отначало с дамите от алгоритъма, щото останалите губеха по точки веднага откъм красота спрямо Истанбул, бяха средна хубост😏, само последната имаше чар ,усмивката и беше хубава. С две думи софтуера не свърши никаква работа 😂 Но г-н Тан щеше да си даде парите с кеф 😂
  Иначе Енгин за пореден път ме убеди в таланта си, още от първите снимки разгадах профила на господин Тан ,всичко се чете по лицето му 👌😍

  

  И аз се питам каква е вероятността ,не е голяма,

  

  Да не забравя, имаше най-важното -гевреци и баклава , ако не си вземеш от тях защо изобщо си бил в Турция 😉





Виж целия пост
# 628


Добро утро в ден сряда - успешна, усмихната и прохладна да е.
Виж целия пост
# 629


Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и ползотворен ден сряда!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия