МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 8/ "Metruk Adam".

  • 42 410
  • 742
# 135
Здравейте! Ето едни нови невероятни снимки на Берил и Ерсин, които те заедно пуснаха на 30 април 2025 - писали са, че семейството им се е увеличило с още един член - двамата са си осиновили това сладко кученце. Много са готини, сладки и усмихнати. Heart Heart EyesRevolving Hearts Както знаете Берил и Ерсин имат и 2 котки - Матмуазел и Бюлент! Sparkling Heart  Надявам се, че скоро ще потвърдят и новината, че Берил е бременна и с Ерсин ще си имат бебе. Пожелавам им цял живот да са заедно - да се обичат и подкрепят и да са все така щастливи и усмихнати заедно. Уникална двойка са Hands PrayHands PrayHands Pray







Добре дошъл в нашето семейство, хлапе. Винаги ще те стискаме така, само за да знаеш ♥️🧿

Една жена от екипа на Златно момче вчера пусна и тази невероятна снимка на Берил и Ерсин зад кадър от 97 епизод - толкова са готини и сладки. Той само как я носи на ръце. Обожавам ги Sparkling HeartHugKissing Heart



Благодаря на всички ви за интересните неща, които сте пуснали в темата: снимки, информация, гифчета  - страхотни сте! Hands Clap Blush Kissing Heart
Виж целия пост
# 136
Добре говореше се за споразумение относно фирма за очила в Италия аджаба дийоруммм...

Роси Heart

Момичета Heart
Виж целия пост
# 137
Мерт е в Италия.



След клетвата.

Виж целия пост
# 138
Това говорят ,че от вчера даже и видео има



https://x.com/memo_spm/status/1918746637419139144
Виж целия пост
# 139
Гюнайдън 🌞☕☕☕🥞🥞🥞🥞

Мерт се уволни и отлетя за Италия.  Браво ако е по работа още по - добре.
Виж целия пост
# 140


Привет и приятен ден с още новости дано изпълнен 🙏😌
Виж целия пост
# 141
Здравейте, момичета!


Само за ден отклоних поглед от Мерт и съм пропуснала най-важното. Момчето се уволнило, та даже и в Италия отлетял.
Бързо действа. Не си губи времето.
Сега чакам да разбера какъв е поводът за посещението му там. Стискам палци да подпише договор или за нова реклама, или за нов проект. Hands Pray



Виж целия пост
# 142
Говори се за евент на Гучи.
Има слухове че са тормозили Мерт в казармата но после ще погледна по подробно

Не знам какво се случва в инстаграм на Мерти но от вчера има някакво почистване но какъв е този бъг цялото си семейство да премахне..😳
Иначе доста колеги заминаха в миналото барабар с Гюнгер.
То ще се изясни какво е положението.

Но това отпоследване вчера най-много ми хареса че и Енго Й го от следва заради едни щуротии през седмицата





И какво намериха от инстаграма на Мирай.

Но след като тия снимки заминаха преди време всичко приемам



Хах това сме ние тия дни добро напомняне…🤗



Емко 🩷

И това замина

Виж целия пост
# 143
Това не можех да не го цитирам.
Благодаря ти, Диди!

Виж целия пост
# 144
Добро утро и хубав ден!




Виж целия пост
# 145
Здравейте, момичета!


Наминавам да ви сръчкам малко.
Хайде, чакам новини за Мерт!
Цитат
Вижте красотата на списанието 😍 Мертджим върши много качествена работа всеки път 🧿 #MertRamazanDemir 

Винаги 1️⃣ #MertRamazanDemir


Диди, благодаря за гифките! Чакам още...

Виж целия пост
# 146





От фотосесията




охооо



https://x.com/busrassb/status/1919442380983296475
Виж целия пост
# 147
Цитат
„Той скочи толкова високо, че го изгубихме в небето за кратко.“

Когато за първи път видях снимката от сесията, си спомних скачането му и енергията му. Той определено беше този, който най-много се наслади на сесията и атмосферата ѝ ☘️☔
Виж целия пост
# 148
Еми Heart






Виж целия пост
# 149
Здравейте, момичета!


Цитат
Благодаря ти, @TurkishMagTrend, за допълнителната снимка на #MertRamazanDemir. 😁  




Честит празник - Гергьовден!
Бъдете живи и здрави!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия