🍀 Градината на Демет Йоздемир - Тема № 10 за обсъждане 🍀

  • 31 779
  • 737
# 240
Групата да не се изявява на ново място?
Дано!



EsSan:



======================================================
И тази линия следя: Grinning
https://www.instagram.com/reel/DJOxNGuvFF6/?hl=bg

Виж целия пост
# 241
Имаме подсказка с емоджита:



Аз го тълкувам така: ще има игрички по надцакване, Мешерето ще заседава, Злата Шлиферка ще наблюдава и е наточила ножа за Ешреф, Нисан ще получи бележката, някой ще побеснее и ще влезе в режим "нинджа". До тук ми стига фантазията. Поредната кръв не ми харесва. Може да се наложи Нисан пак да дари кръв (което на практика е невъзможно преди да са минали няколко месеца).
Виж целия пост
# 242
Няма любовни емоджита! Sad



Blue rev: нали напуснаха, вече изнасят автомобилни концерти. Joy
Големи са сладури!
https://www.instagram.com/p/DJPNwk2MbFx/?hl=bg



🎶Иска ми се да бях ключът, който отваря вратата, фенът на любимия ти отбор.
Иска ми се да бях димът в цигарата, която пушиш.
Светкавицата в небето, която гледаш, тротоарът на пътя, по който вървиш.
Иска ми се да бях онези бели обувки, които обичаш и които се износват на краката ти всеки ден🎶
Виж целия пост
# 243
След повторно гледане на фрагмана, ми се струва,че епизода ще смени всички принципи на сираците,ще помете собствените им правила .Как може  да вземат решение Ешреф да се  кланя на търговец на дрога.Как ще го сгодяват за жена застрашила сирак.И как и двете  страни ще са една до друга,като всички действия на ага Нусрет са противоположни на кодекса на сираците,Или може би това е уловка за агата,но пък зашо тогава Ешреф ще казва ,че е по достойно да умреш с чест,отколкото да живееш в безчестие. Май нетърпението да видя тази развръзка,ме кара да ми се ще да е сряда.
Виж целия пост
# 244
Много е готино клипчето от колата Sunglasses












Нещо малко по-старо зад кадър, което сега виждаме:




Това значи да очакваме новини около Демет:

Виж целия пост
# 245
Уловка е всичко. Мъж, като Ешреф насила не могат да го сгодяват още повече мафиот на дрога и осъкатил и Йомер. Думите му винаги са точни и истински  право в десятката. Досега е живял с чест и достойнство и е обичал само една жена така и ще бъде.

Много готини клипчета сте споделили, като настроение в началото на новата работна седмица. Демет с колегите от групата и заедно с Чаатай са участвали в социален проект с деца с аутизъм и те са ги снимали.

Да си пожелаем да е здрава и успешна и много вълнуваща с нашето сериалче и сладурчета.

Виж целия пост
# 246
"Ешреф: - Искат главата ми, нали?  Не се притеснявайте, ще им я дадем!
Помощникът на Якуп баба: - Не искат точно това.
Ешреф: - Какво искат?"
Предстои да разберем какво иска Нусрет, след всичко досега примирието ще е странно, но става въпрос за много пари... Обаче това е екшън сериал, нали?
Знаем какво иска Кадир  -  Ешреф "мъртъв или в затвора", примирието май не го устройва.

Blue rev ще вземат да изпеят Лорке накрая. Grinning

Дано новините за Демет да са за Сватбата на джиновете! Нямам търпение.
Виж целия пост
# 247
Ами каквото и да искат от клана на Нусрет ага няма да го получат или ще има примирие, но няма да е на цената на абсурден брак.
Ешреф ще предпочете да го Убият! И не само тоя клан , а и всеки, който иска това. Хрумва ми  че може да искат да правят общ бизнес , но с принципите, които имат и спазват няма да се съгласят от " Сираците".

От новите клипчета зад кадър издават, че Нисан и Ешреф продължават да се виждат и той я кара с ретро автомобила - Кадилак. 💚 Също така снимат на красиво място със зеленина.
Дали продължава да пее в хотела или на друго място ? След опасността и сбогуването отново ще има сближаване.    









Виж целия пост
# 248
Кога свършва тв сезона в Турция 4-5 серии още? Идва лято. Nature SunnyTropical Drink



Сетих се за Аря - май скоро трябва да ражда? Демет сигурно ще отиде в Будапеща.
Виж целия пост
# 249
Идва лято има нужда от релакс и любимото море и хобита и дестинации.  На есен с нови сили ще продължим отново с вълнуващото приключение...

Ами няма нищо Официално на кой епизод ще свърши сезона юни със сигурност ще са вече във ваканция. Демет не я мислим ,ама колегата темерут ще се изпокрие освен ако не е на друг акъл и настроение и го снимат папараците. Ако и гаджето не издържи и сподели и изфука в соц мрежите с някои пейзаж или яхтата. Нужно е разрешение за обща снимка или снимки.  Аркадашите винаги качват по нещичко особено, като ловят риба. 🎏
Виж целия пост
# 250
Не съм много сигурна в цифрите, но общо около 16 серии трябва да има минимум, за да го продават и да имат прилична печалба, а около 26 е оптималното. И без това после започват много да си измислят, трябват им нови истории и вече е друг сериал.
Демет миналата година ваканциите си ги изкара основно в Испания и САЩ, да видим тази година къде ще я отвее вятъра.

Виж целия пост
# 251
За мен подсказката е , че фигурите се изправят един срещу друг - много възможни Ешреф и Нусрет, Ешреф и Кадир, Ешреф и Сердар (така се казваше май главния комисар), Якуп и Нусрет. Ножът може да е спасение за Нисан - да не забряваме , че акцентираха на ножът когато го изпусна в колата когато наръга Ешреф. Нищо чудно да го пазят и с това да накарат Ешреф да се ожени за нея, за да не отиде тя в затвора. Мускетарите отново ще са вдействие и по-скоро Гюрдал, нали той скочи на бой в началото. Или чашата е свързана с бар или някой ще се напие. Ще има пак кръв - значи или някой ще е ранен (не се е случвало досега) или ще бъде убит. Обаждането и къщата си го тълкувам така , че Ешреф за да е по-близо до Нисан ще ѝ иска наема Joy . Възможно е и да е свързано с Йомер и сиропиталището.
Виж целия пост
# 252




Por favor, qué pareja de sexyys!! 🔥😎❤️

Моля ви, каква секси двойка!! 🔥😎❤️


https://x.com/cagatayyfanclub/status/1919356372426142040
Чаатай Улусой, като част от проекта „Един поглед е достатъчен, две държави, един поглед“, се събра с дете от аутистичния спектър и позира пред камерата му.Съобщава се, че снимките от тези специални моменти ще бъдат изложени на гала вечерта, която ще се проведе в Баку, Азербайджан, на 3 юни.

Дали нашите сладури ще идат в Баку или само снимките ще покажат ? Зависи ако са поканени специално , но не могат да идат, като са заети с проекта или ще им отпуснат един ден от продукцията .
Виж целия пост
# 253
От днес Демет е с четири сериала, излъчвани едновременно в Португалия.

"От 5 май Demet Özdemir ще излъчва четири серии по AXN White. Премиерата на "Казвам се Фара" ще бъде придружена от нови епизоди на "Стая 309", както и от повторението на "С аромат на ягоди" и "Ранобудна птичка".


FaHir и в Португалия:
https://www.instagram.com/p/DJNETtWs_yt/?hl=bg Heart



Феми:
Виж целия пост
# 254
Уауууу каква зашеметяваща снимка от Канал D  в Умопомрачителен стайлинг и черен цвят и фон Hands Ok Hand


"Щом спрях да те търся, значи и аз съм изгубил себе си"

Още снимки зад кадър от болницата епизод 6







Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия