🍀 Градината на Демет Йоздемир - Тема № 10 за обсъждане 🍀

  • 31 780
  • 737
# 300
 на руски има и /turkrutv.net/mechta-eshrefa-7-seriya.htm
Виж целия пост
# 301
Аййй имаше песен за Мюслюм много са сладки тия тримата бе.
Много ми е кеф като запее и усмихне и широко ашкъмаааа. После пак се натъжи и спомни целувката.













Нисан е направила запис с признанието на Чийдем че я изнудва и прикрила убийството на прокурорския син. Браво умна постъпка.

Виж целия пост
# 302
Еми, благодаря ти за линка Flowers Hibiscus Leddel-че, и на теб Purple Heart

Добре започна епизодът. Якуп баба е малко голямата бяла птица, излиза, че хич не познава "децата" си Rolling Eyes Браво на Нисан, че записа Чийдем със самопризнанията ѝ. Хубаво е, когато силите са поизравнени Kissing Face Като ще горят, да горят всички в комплект Hands Nail Care Моят човек беше много забавен около Нисан Heart Eyes Cupid Сега е на ход Ешреф бей Sunglasses Режим ревност - включен Rotating Light
Виж целия пост
# 303
Кате, фенка съм вече на твоя човек! Joy С ножа беше неотразим!
Виж целия пост
# 304




Нисан пак дарява кръв и са в болницата при Йомер и Ешреф и стисна  ръката без да се замисли интуитивно и тя се усмихна приятно. После и пусна ръката и тръгна.


С гордо вдигната глава







Виж целия пост
# 305
Кате, фенка съм вече на твоя човек! Joy С ножа беше неотразим!
 
           Това е то да си майстор и познавач на оръжията.Освен човека на Катето ,който проявява изключително находчивост,едва ли друг би намерил   такова нестандартно приложение  в красотата,на един уж хладен нож.На мен ми харесва епизода ,не е толкова динамичен като предишния ,но има обикновен живот със сълзите,хитрините и надеждата.
Виж целия пост
# 306
Кате, фенка съм вече на твоя човек! Joy С ножа беше неотразим!
 
           Това е то да си майстор и познавач на оръжията.Освен човека на Катето ,който проявява изключително находчивост,едва ли друг би намерил   такова нестандартно приложение  в красотата,на един уж хладен нож.На мен ми харесва епизода ,не е толкова динамичен като предишния ,но има обикновен живот със сълзите,хитрините и надеждата.

Така е нещата от живота. И на мен ми харесва епизода дотук дори да не е толкова динамичен като предния. Има от всичко балансирано. 









Виж целия пост
# 307
Интересно кой е собственика на клуба.Изглежда ,че Ешреф е в ,,тупик, мрази се че харесва Нисан и все едно изневерява на Рюя,да не стане,че ревнува Нисан като собственик на хотела срещу собственика на клуба,а може да се окаже ,че в документите е едно и съшо име.
Виж целия пост
# 308

Ешреф купи заведението , където Нисан ще пее.  Кога успяяяя. Велик е велииик. Ейваллах! Шефа е навсякъде особено когато ревнува и му въртят номерца. Той ли не знае как да се оправи.  Има всичко и всякакви врати отваря:money:


Човека си гледа бизнеса и е направил инвестиция какво толкова. Нисан му каза че е купил това заведение само заради това да не се изявява тук. Не и когато е замесен Кадир.  Но мисля че и да не беше той пак щеше да го направи и да я ревнува и контролира. Тя е негова и точка и на никой друг. Дори и още да е объркан и да се мрази накрая ще се предаде пред чувствата си и желанието.  








🖤🖤🖤🖤👌👌👌❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️❤️❤️💘💘💘😽😮😮👏👏👏💞🌟🌟🌟
Виж целия пост
# 309
Туйто, по-добре да замълча, че нищо хубаво няма да кажа... пата-кюта сцените ми бяха смешни, а другите не ме грабнаха особено... дано турците да са на друго мнение Rolling Eyes
Виж целия пост
# 310
Серията беше супер!!!
Сигурна бях, че най-малкото ще му захапе ръката!
И беше прав да се сбогува! С всички! И с Нисан!

Цялата мафия се беше събрала да гледа падението му! Следователно няма да му прости! А Кадир си мислеше, че го познава и може да предскаже поведението му! От сеирджиите той най-много загуби! Да видим какво го чака Кадир!
А ние ще чакаме да видим как Руа-Нисан ще го “спаси” ЕШРЕФ! Ако не я изпревари комисарката…
Виж целия пост
# 311
Страхотен завършек на епизод 7
На най интереснотоо... Пълен с обрат. Табики че Ешреф няма да му се кланя и целува ръка и предаде има гордост и достойнство. Знаех си бях убедена че това е уловка и план и после добре го изложи и подреди Нусрет ага пред цялата мафия и му опря златния нож  и ще му  гледат падението на Нусрет и на Кадир. Браво Ешреф Тек Ашколсун. Така се прави затова си ЛИДЕР с главни букви. Искат да са като теб но не могат и имат още да учат и уважават.  
Нисан ще го спаси и ще се прегърнат и целунат и забравят всичко. Ще имаме до края на сезона романтика и признание в любов. Очите ще им говорят и пламтят. Но не ми хареса че се обади на Чийдем не трябваше да го прави... Ешреф е достатъчно способен , ловък и умен както и отбора,  който е зад него. Чийдем само ще обърка  нещата. Какво ще направи ще нахлуе в тоя лукс при Нусрет да ги арестува ли ?
Ешреф беше прав да се сбогува взе пак не се знае какво може да се случи в мафиотските среди сред куршуми.

Това че купи заведението изобщо не ми / ни хрумна. Но е хитър и добър ход.  









Хошчакал - СБОГОМ! 😢😢😞❤️‍🩹❤️‍🩹







Музиката на финала е жестока. Право в десятката много подхожда на екшън драматични сцени и изпълнение.  
 
Виж целия пост
# 312
И аз като Катето нищо няма да кажа, ще чакам превода, обаче нося малко субтитри - влюбения Кадир:

https://www.instagram.com/p/DJXdeoyoPCs/?hl=bg


Ешреф:
https://www.instagram.com/p/DJXgVm1IjPz/?hl=bg



И една страхотна Демет, която много ме радва: Heart

Виж целия пост
# 313
Гледах началото, но тооолкова бавно времето течеше , че се изнервих. По някоя време сайтът заби и това беше знак да го спра.
Не изгледах серията докрай, но това което гледах ми се стори адски скучно, да не кажа друга дума, но да съм по мила.  Но четат фенски мнения, ако не друго - искаха Чаатай да пее, пя. Ако се вслушат и в останалото ще е супер.  Махат всички женски образи, остават само бабата.. Но и там е лошо, че може Якуп да я хареса Joy
Предната серия беше страхотно динамична и времето мина неусетно.  Имаше от всичко по малко, а сега..
От клипчетата, които гледах в инстаграм се радвам , че не я догледах.
А и мненията не са особено ласкави за Чаатай , както за серията така и отначало, но това е друга тема де. Можем само да мразим Демет - това е Joy
Честно да си кажа една идея по-малко забележими гафове имаше.. Ама този звук с главата на Нисан на облегалката... няма да го коментирам.Close
Виж целия пост
# 314
Серията е достъпна в момента с авт.бг субтитри:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия