Лекари в Бургас -4

  • 20 147
  • 368
# 315
Уф... Тук не е хич лесно... Добрев? Не знам..
Никога Добрев ...Не ми се изпада в подробности но бягай от него .......Виж във Варна Елис Исмаил - май идва и отвреме на време в Бургас- нямам лични впечатления , но колежка много я похвали....
Виж целия пост
# 316
А за др.Бурмов от МЦ Стайков, някой има ли впечатления?
Виж целия пост
# 317
Някой може ли да ми препоръча рехабилитатор и логопед за възрастен човек след инсулт в Бургас?
Виж целия пост
# 318
Рехабилитатор - Калин Бошев. Най-добрия.
Логопед за съжаление не мога да препоръчам, може би той знае.
Виж целия пост
# 319
Мисля, че има и негативни отзиви за него. Търся препоръка за някой друг.

Рехабилитатор - Калин Бошев. Най-добрия.
Логопед за съжаление не мога да препоръчам, може би той знае.
Виж целия пост
# 320
Някой с мнение за д-р Киров от Очна клиника "Св. Николай Чудотворец"? Може и в лично съобщение да ми пишете.
Виж целия пост
# 321
Препоръки за съдов хирург може ли да дадете?
Виж целия пост
# 322
Оперирала съм вена при Големанов (гостуващ от Варна в Очна клиника "Хубанов"). Чувала съм добри отзиви за Желев в Бургасмед.
Виж целия пост
# 323
Моля за препоръки за добър детски гастроентеролог в Бургас! Или за контакти на проф. Миглена Георгиева, която идва от Варна да преглежда.
Виж целия пост
# 324
Здравейте!
В аптека Софармаси на бул "Сан Стефано" правят изследване за остеопороза до края на месец май за притежателите на тяхна карта. Плаща се 3, 50 . Днес ми изследваха костната плътност и се оказа - пред остеопороза. Казаха ми да отида на ревматолог. Кой бихте ми препоръчали?
Виж целия пост
# 325
На какъв уред то правят изследването и на кои зони?
Аз съм ходила при Румяна Христова в Зорница, зоволна останах.
Виж целия пост
# 326
На какъв уред то правят изследването и на кои зони?
Аз съм ходила при Румяна Христова в Зорница, зоволна останах.
Не знам как се казва уреда. На петата го правят изследването. За първи път ми е, на друго място не съм ходила.
Виж целия пост
# 327
Дормина, това ми грабна вниманието! Имам някаква карта на Софармаси, но идея си нямам от къде ми е? Няма и спомен да съм вадила тяхна карта.
Но пък за изследването мислех да ходя да го правя.
Дано успея да стигна до въпросната аптека и да видя, дали ще успея да го направя.
Благодаря ти за инфото!
Ако може повече инфо за самото изследване, ще съм ти благодарна! Може и на лично!
Виж целия пост
# 328
Дормина, това ми грабна вниманието! Имам някаква карта на Софармаси, но идея си нямам от къде ми е? Няма и спомен да съм вадила тяхна карта.
Но пък за изследването мислех да ходя да го правя.
Дано успея да стигна до въпросната аптека и да видя, дали ще успея да го направя.
Благодаря ти за инфото!
Ако може повече инфо за самото изследване, ще съм ти благодарна! Може и на лично!
Записах си час преди 2- 3 дни. Изследването е за по- малко от 5 мин. Слагам си петата в един уред , слагат гел отстрани, притискат я и излиза резултата под формата на графика. Служителка на аптеката го прави. Преди 2 години се чудих дали да си изследвам костната плътност и в Трета поликлиника ми бяха казали, че таксата е 70 лв.
Виж целия пост
# 329
Това бившата билкова аптека ли е? Как се записва час за изследването?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия