💙 Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори, семейство - тема 119 💙

  • 35 000
  • 742
# 240
Честит Празник, момичета !!

Специално на Пепи Flowers Bouquet и Фенчето! Flowers Bouquet

от преди малко
Башак се представя добре!! Blush Heart Exl
Виж целия пост
# 241
Здравейте Благодаря за споделеното

Честит празник на всички български учители и ученици
Пепи Фенче бъдете здрави



Виж целия пост
# 242
Честит празник и от мен, дружки! Hug

Пепи, на теб специално! Kissing Heart
Айре Heart Eyes, Терзи, благодаря ви! Heart
Днес сутринта имах проблем с влизането във форума, вие също предполагам ? Thinking
Башак заслужава похвала! Heart
Много ни е хубав ашкъма, Барселона му отива! Heart Eyes
Виж целия пост
# 243
Привет, момичета 🤗🤗🤗



Икона на Исус Христос от базиликата "Сан Клементе" в Рим , единствената, на която Христос държи книга с надпис на глаголицата.

Благодаря ви за пожеланията ❤️.


Фени, колко хубаво си го описала 😍 Барселона му отива.


Това видео е от снощи



Интересно, кое ли е това момиченце, което държи Къванч за ръка и весело подскача около него 🤔

Лека, момичета 🤗🤗🤗

Виж целия пост
# 244


Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!



Къванч, Башак, Барселона, ...


А на мен днес ми е и абитуриентско.
Приятни занимания, дружки!!!


Виж целия пост
# 245
Добро утро, дружки! Hug


Пепи, благодаря за споделеното и особено за иконата, впечатляващо е! Kissing Heart
Ама наистина му отива Барселона на нашето момче! Smile Не зная дали се дължи на работата му като модел или му е вродено, но в Киво наистина виждам някаква котешка грация в походката му, някак винаги изпъква сред множеството, както се вижда и на видеото. Поредната ми любима снимка, от петминутните Heart


Нямам идея кое е момиченцето подскачащо около него на видеото, на някого от гостите там ще е, а децата винаги се чувстват комфортно около него, и в реала и в проектите му, виждали сме го много пъти. Но, явно малкия им локум не е с тях този път Thinking
ЕлеНави е опасна, няма нещо, което да убегне от вниманието и.

Баща и син в пресата.

Диве, благодаря! Kissing Heart Абитуриентите голям "късмет" извадиха тази година с времето Дано не им повлияе на настроението и да си изкарат чудесно на баловете.
Имайте хубав ден, дружки, напук на лошото време. Hug
Виж целия пост
# 246
Здравейте Диве приятно изкарване

От Башак

https://www.instagram.com/p/DKEeM5NIi3Q/?img_index=1







Виж целия пост
# 247
Когато няма, няма, но като се почне няма настигане 😛 Не се оплаквам 😍

Къванч х Мави


РАЗКОШ 💫

Привет, момичета 🤗 🤗 🤗
Виж целия пост
# 248

Привет момичета!
Благодаря за споделеното- Диве, Фенче, Терзи, Пепи!! Flowers Hibiscus
наистина не можем да се оплачем, пупу!

тази статия я минах с ГП




Виж целия пост
# 249
Хайде още една 😍



Айре, Ева е качила този репортаж, но не мога да открия от къде е 🤔

https://www.instagram.com/reel/DKElhlesull/?igsh=MTFtOGZsY3R5aTB1aA==
Виж целия пост
# 250
Репортажа

https://www.youtube.com/watch?v=A52CvMrWidI

Виж целия пост
# 251

Башак е написала
видео разговор с малкия Курт Blush
не са го вземали на сватбата, нормално.

Пепи, аз намерих цялото клюкарско предаване
https://www.youtube.com/watch?v=XTou9gwU6Lo&t=985s
всеки канал си има по едно такова.
Виж целия пост
# 252
Виж целия пост
# 253
Терзи, Айре, благодаря ви ❤️

Пу, пу, пу🧿 прекрасен ни е ❤️ прекрасни са.



Ето и нещо от мен, което видях преди ден -два, но забравих да сложа 🫣



Та по повод, че случайно може да го срещнат журналисти и той да им кажа за бъдещи планове, въобще не вярвам, че става случайно, честно казано. Моите наблюдения са, че когато има какво да се каже, Къванч намира начин да го каже дори при "случайни"срещи с журналисти. Предполагам, че важи и за други актьори. Убедена съм, че и при други е така.

Писах на Башак и Къванч, за да им благодаря за писъмцето, което получих 🫣🤭
Направих ли глупост ????
Виж целия пост
# 254
Пепи, това, че има уговорени интервюта, които са уж случайни си е така. Мениджърите го уреждат.
Ти какво писъмце си получила?
ако си им писала в ИГ, доколкото знам те получават съобщения само от тези които следват.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия