💙 Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори, семейство - тема 119 💙

  • 34 999
  • 742
# 480
Привет, момичета 🤗🤗🤗



Айре, не се ли разбира 😛 хванах гората 😂.
Направо съм като отвързана 😂😂😂

Да не се заричаме 🤭
Нали самия Къванч нееднократно е казвал, че като реши нещо , никой не може да му повлияе. Веднага се сещам за Дейвид Бекъм
 


Хубав ден ви желая 🤗🤗🤗

Виж целия пост
# 481
Привет, дружки! Hug

Благодаря ви за споделеното Айре Heart Eyes, Пепи! Kissing Heart
Пепи, вай беее ...

Не е лъжа, че Къванч наистина е едно хапче за щастие на много хора Heart

Мисля, че си е все още същият невероятен красавец, когото видях преди толкова много години и чийто поглед без аналог просто ме кара да искам да го гледам, и гледам, и гледам ... Всеки ден ако може Stuck Out Tongue Winking Eye

Завиждам и най- искрено на Башак, а сега има и още една красота вкъщи на която да се наслаждава Flowers Four Leaf Clover
Имайте прекрасен ден! Hug
Виж целия пост
# 482
Чакайте да се изфукам какво сътворих и изчезвам 🫣😘

Виж целия пост
# 483

Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за споделеното и красотите в темата!!!
Минавам само заради кивотерапията.



Приятни занимания, дружки!!!

Виж целия пост
# 484
Хубава неделя Hug
Благодаря ви за споделеното и красотите!!
Честит Петровден, честито на имениците!
Пепи, не знам дали празнуваш, но да си жива и здрава!! Flowers Four Leaf Clover
Цитат
хванах гората 😂.
Направо съм като отвързана 😂😂😂
Grinning
оо поръчвам си едно колие Wink
Диве, Фенче Kissing Heart / Къванч е по-мъжествен сега Heart Eyes/

за  настроение.....


КБТ стайлинг

Виж целия пост
# 485
Здравейте Пепи много красиво

https://x.com/kivanc_global/status/1939321345214742891



Виж целия пост
# 486
имаме си малък моторист Blue Heart



Виж целия пост
# 487


💙
Виж целия пост
# 488
Къванч

https://www.instagram.com/p/DLfiT9pIRgX/

https://x.com/ameligadjodilo/status/1939381262478651501
Виж целия пост
# 489


Ето и коментара под видеото


Köyceğiz (на турски: Köyceğiz),  е град и окръг в  крайбрежие до Егеийско море, в провинция Мугла, Турция.
На около 180 километра от Бодрум. Къванч явно е отишъл да подкрепи приятелите си. Познах Фатих Терих , Волкан Демирел, Йелмаз Ердоган, Риза.. само тях. 😛
Виж целия пост
# 490
оо имаме ново!
благодаря за споделеното! Hands Plus1
Къванч е много близък с легендата на турския футбол- Фатих Терим.
явно и компанията на Йълмаз Е.- ВКМ има общо със събитието.



има брада Stuck Out Tongue Winking Eye




Виж целия пост
# 491
Излизат още снимки и видеа. Интересно какъв ли е повода за този мач ?


От рождения ден на Фатих Терим .


Пак са заедно тримата Къванч, Фатих и Йелмаз.

Берен и Кенан също са присъствали.


 Купонът продължава



Лека, момичета 🤗🤗🤗
Виж целия пост
# 492
Добро утро
https://x.com/MarciMax1/status/1939452583829028943





Виж целия пост
# 493
Добро утро, дружки! Hug

Лелеее, колко нови интересни неща сте донесли, благодаря ви Терзи, Айре Heart Eyes, Пепи, Диве! Kissing Heart Страхотни гифчета! Hands Clap
Ашкъма много ми хареса, но малкия моторист ме грабна най- много! Heart

Достоен син на баща си, много е смел, какво да кажа Heart Eyes

Айре Heart Eyes ама как му се кефиш на брадата Stuck Out Tongue Winking Eye На мен много ми харесва и гладко обръснат, та ми е все тая, все си е готин.

Киво с неговото проблемно коляно е ясно, че няма как да играе точно футбол, само това оставаше да го контузи някой неволно. Радвам се, че са се събрали все приятели, но и на мен ми е любопитно какъв е случая Thinking


Подругите са превели това:
Цитат
Къванч🤍 на специален футболен мач.
Акция в подкрепа на детски футболен клуб.
Пепи, много хубаво колие си имаш, браво! Hands Clap
Скрит текст:
Аз тази седмица ще си имам гости, децата вчера ни оставиха двете си кучета да ги гледаме, защото отиват за седмица на море и в нас е голяма веселба и косми, бях забравила какво е Stuck Out Tongue Closed Eyes Добре, че на Илиянка баща и утре ще дойде да вземе по -малкото, че вечер заедно ще ги извеждаме с ММ, ама сутрин и на него дори му е трудничко с двете, какво остава за мен, всяко дърпа нанякъде, не зная Илиянка как се справя Grinning А и малкото е като прахосмукачка , изяжда и на голямата храната и само иска да я галя, не ме оставя за секунда! Но, като за първи път се държа супер през нощта, изобщо не е лаяла или скимтяла, както се опасявах.
Имайте хубав ден, дружки! Hug
Виж целия пост
# 494




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия