Извинете предварително ако въпросът е не - точно за тази тема.
През януари претърпях реконструкция на предна кръстна връзка (ПКВ) с използване на квадрицепс сухожилие и зашиване на три шева на медиалния менискус при д-р Точков в „Еуровита“, след няколко консултации в София и проучване на информация в темите тук. Съветите на скиорче бяха много полезни след травмата от ски в темите тук.
Бях изпратена на рехабилитация във Физиозона и в началото рехабилитацията беше изключително обстойна, но към днешна дата няма никаква ясна цел, не се надгражда или подобрява, часовете ми не се спазват и винаги няма достатъчно внимание обърнато към клиентите на центъра. Записват с няколко часа за един рехабилитатор - попитах за кондиционен треньор, но не ми отговориха с ясна информация и цели, а на срокове.
Бих се радвала на препоръки за добри рехабилитатори, физиотерапевти или кондиционен треньор, тъй като вече почти 5 месеца след операцията все още имам затруднения при качване на по-високи стълби и при определени движения, а тичането изобщо не е възможно на този етап. Целта ми е да се върна към карането на ски през следващия сезон.