Пазаруване от about you - тема 38

  • 67 060
  • 744
# 540
Aero сега можеше да си вземеш поне 3 кожени якета с кода за лилавото. Има оферти ама пара няма Sad

Там не знам как става номера, но по друг начин ги правят кодовете. Още предния път пробвах с други якета, но не хвана кода. И едни дънки заръчах с якето, но и тях не хвана, въпреки че цената беше под тавана.
Виж целия пост
# 541
Някой има ли тъмно лилавото на Freaky Nation да каже какъв точно е цветът, защото като описание в основния сайт пък го дава Морскосиньо
Виж целия пост
# 542
Мисля имаше реална фотка на лилавото тъмното назад...
Виж целия пост
# 543
Aero, синята поло чанта я върнах. Беше като портмоне. Иначе цветът е много хубав, но едва телефона се събира. Другите неща мой размер са ги разграбили Simple Smile Форумът работи на макс 😊

Поръчах я, като преди това погледнах в сайта на Поло и там си пише, че е wallet.
Точно такава ми трябва за телефона и картата. Цената в сайта беше 350 евро. Благодаря на Aero.
Виж целия пост
# 544
И аз това си мислех, че за всеки влак си има пътници. Кой иска малко, кой голямо, един кожа, друг пък не иска. Хубаво е, че има от всичко. Още по-хубаво е когато ги намалят. Grinning


Рапунцел, ако питаш за това и на мен винаги ми е било чудно, защото на картинка го виждам лилаво, а те го дават морскосиньо. А, тъмно лилаво било. Сигурно го бъркам с друг модел.
https://aboutyou-outlet.bg/p/freaky-nation/prehodno-yake/9953126
За това си мислех аз
https://www.aboutyou.bg/p/freaky-nation/prehodno-yake-22619556

15DENITSA / DENITSA15, 15GALA, GERI15, IVAM15, TEYA15, YOANA15

Тези още са активни, ако някой му затрябва.
Виж целия пост
# 545
Съгласна съм, писах за да няма заблудили се Simple Smile Аз съм фен на по-големите чанти, ако може и таблет да бутнеш още по-добре Simple Smile Има една на PP чанта много ми допадна на външен вид (но реално си дойде като сламена чанта). Пак ми харесва , но над 300 лв. не си струва. Явно и преди мен някой я е върнал, защото беше облепена цялата в тиксо. Като връщам, не си играя да лепя, защото е по-добре да им сложат пак “официална” опаковка.
Виж целия пост
# 546
Поръчах от аутлета една Giuseppina на 19V69 Italia, дълго яке , има размери от XS до L вкл. Кодът 10silvia намали цената на 139,48 лв. https://aboutyou-outlet.bg/p/co/product/20207204 
Тук има видео с якето , модел 177 см, носи С размер . На втората снимка не изглежда да е със слаби бедра https://www.denimdream.com/EE/en/product/jacket-w24wjac97-19v69- … by-versace_362613
Виж целия пост
# 547
Весика, Весика, лошо коте си ти. И подло! Много ми хареса на видеото.

Аз чакам днес тази. Предния път и се чудех, някой я взе и явно я е върнал. Малко като куфар изглежда. Ще я видя на живо как е.
https://www.aboutyou.bg/p/patrizia-pepe/chanta-tip-shopper-24503845


Бързо, бързо, бързо. Някой да я грабва, 127 лв. с код
https://www.aboutyou.bg/p/lauren-ralph-lauren/chanta-s-prezramki-24459433
Виж целия пост
# 548
AeroJ, много ми харесва твоята Патриция. На каква цена беше?
Виж целия пост
# 549
Ако не се харесаме да те имам ли предвид?

Скрит текст:

Аз не знам дали разбрахте, но понеже на работа последните два дни нямам никаква работа и ще ви пиля нервите с разни линкове. Grinning
Виж целия пост
# 550
Веси, какъв размер взе? Не виждам таблица с размери и се чудя понеже съм слаба
Виж целия пост
# 551
Весика, Весика, лошо коте си ти. И подло! Много ми хареса на видеото.

Аз чакам днес тази. Предния път и се чудех, някой я взе и явно я е върнал. Малко като куфар изглежда. Ще я видя на живо как е.
https://www.aboutyou.bg/p/patrizia-pepe/chanta-tip-shopper-24503845

И аз я поръчах. Дойде, хареса ми и я запазих.
Освен за ежедневна употреба е подходяща и за пътуване, събира лаптоп до 14 инча.
Поръчах и малкия размер, но в бяло.
И двете са от хубава кожа.
Бялата ми е много удобна, а черната още чака хубави поводи.
Виж целия пост
# 552
Момичета, синята раница Хърба в нанесла поражения на розовия пуловер Бенетон (пиша така, защото и двата продукта сме ги обсъждали Simple Smile ). Предупредихте, че пуска, ама не съм се усетила, кога съм се “сгорещила”. Аеро да дадеш реална снимка на чантето 😊
Дойдоха едни Мартенски, пускам снимка (пак го обсъждахме тук). Много са удобни и си отговарят на номера:
Виж целия пост
# 553
Здравейте! Ще си поръчвам чанта и моля, някой, ако има код за нямаление на чанти, който няма да ползва да ми изпрати! Благодаря ви, момичета!
Пробвах тези, които намаляват с 15%, но сумата се учеличава.
Виж целия пост
# 554
ако чантата е с екстра повече от 15%, затова качва цената
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия