Hell’s Kitchen България_сезон 7 | тема пета

  • 49 736
  • 822
# 120
Ох, Буюклиева прекалява тази вечер.
Абе всичкото е театро и при жълтите и при черните. То пък как нещо свестно не дадоха. Само скандали, крещене, уж свалки, селски батки и тъпи, измислени манджурляци. Мегз - мале субтитри ни трябват.
"Ко ма напраЙте вие бЕ - Мартин" - ужас.
Виж целия пост
# 121
Не очаквах Владов така да се изложи. Вместо да им обърне гръб завинаги, той се върна там да се унижава.
Виж целия пост
# 122
Договор, неустойки...
Виж целия пост
# 123
И аз мисля, че Владов е там заради договорни отношения, а не от любов и привличане към Тоби. Изглеждаше страшно абсурдна ситуация...
Виж целия пост
# 124
Жълтите са трагични, не знаят къде се намират и какво правят, розовата пантера така и не се върза, аз няма да им пробвам произведенията.. Дано изгонят поне 2ма-Мегс и Буто..
Видяхте ли как си облиза пръстите и продължи да работи...ужассс
Виж целия пост
# 125
Ама каква е тази велика леща дето чакат като летен дъжд?! Тя вероятно много върви с лавракът, мда.
Виж целия пост
# 126
Ма то само коси се мяткат от тия Златни! Ужас!
Коментарите на Дънди са точно в 10-катаа
Виж целия пост
# 127
Този път Дънди ми хареса, много точно обрисува ситуацията в кухнята, когато говори на синхрон.
Петя Бу е изпушила тотално днес. Права е Джугани, че никой не може да изтърпи това нещо, което е тя като човек и поведение. Не знам как има мъж и деца, тези хора са наказани в този живот...
Виж целия пост
# 128
Бу-то яко си плю на реномето, жена на години  я унижават и я правят на две стотинки, пък на нея й влиза през едното ухо и излиза през другото... За мижавия хонорар, който ще вземе , стана за смях...Облизва си пръстите и продължава да готви, гнусна е..
Виж целия пост
# 129
Пету Бу и в Брадъра се държеше също толкова неадекватно. В интервюта пак не е много по-различна, така че е спорно дали играе по сценарий. Sweat Smile
Виж целия пост
# 130
Най-накрая някой и го рекна на Бу Stuck Out Tongue Winking Eye не, че и пука, де...
Виж целия пост
# 131
Петя Бу май ще си ходи. Шеф Ангелов много я изчетка и затова мисля, че ще я изпрати към вкъщи, но с комплименти.
Виж целия пост
# 132
Синът и сна'ата (албанка) на Петя живеят в Албания. Господ ги пази тези деца. 😁
Виж целия пост
# 133
Много грозно впечатление ми направи шеф Ангелов за пореден път в отношението си към Петя Бу. Смятам, че Джулияна беше на нивото на Петя Бу, че даже и доста по-добре в готвенето. Той не спира да я четка, да й говори на Вие, да й прави комплименти и да се отнася супер с нея, а жената си е за лечение...
Виж целия пост
# 134
Петя Бу май ще си ходи. Шеф Ангелов много я изчетка и затова мисля, че ще я изпрати към вкъщи, но с комплименти.
Ехх, защо не позна..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия