Арас Булут Ийнемли – преди, сега и в бъдеще * Приятели и колеги * – Тема № 7

  • 10 586
  • 739
# 225
Разбирам, но точна това куца, няма по тъпо нещо от това, след тато 30 епизода  Карга спа.. Просто пълни глупости..Според мен той веднага се усети,че Имре го харасва.. Когато щеше да го стреля, не знам защо тръгва в тази насока сега.
Виж целия пост
# 226
Въх ще прати Софи на вълците немам думи проучи първо защо Имре в къщата бе кавун.
Виж целия пост
# 227
Липсва ми Имре в действие – силна и непоклатима...
Виж целия пост
# 228
Разбирам, но точна това куца, няма по тъпо нещо от това, след тато 30 епизода  Карга спа.. Просто пълни глупости..Според мен той веднага се усети,че Имре го харасва.. Когато щеше да го стреля, не знам защо тръгва в тази насока сега.
Просто след като не са успели да привлекат интерес с другите си идеи, се връщат към началната. В доста сериали сме го наблюдавали, като се насочат към финал
Виж целия пост
# 229
Голямо завръщане нямо що. Дано скоро Девран  я направи своя жена. Общо взето или всички в затвора или те в гроба.,няма друг изход.
Виж целия пост
# 230
Карга размени камионите ли?
Виж целия пост
# 231
Дано не убият Софи въпреки ,че ми е страшно пасивен тук Онурче много ще ми е криво.
Така изглежда защото не беше сигурен Софи в цифрите ама уж регистрацията на номерата една и съща
Виж целия пост
# 232
Ами скрий се бе човек!
Виж целия пост
# 233
Кудьо си подписа смъртния ферман току що.
Виж целия пост
# 234
Убиха Софи.
Кудуз го застреля...


Така завърши и този епизод.
Виж целия пост
# 235
Все още имам надежда ,че не е умрял чашата стъклената трябваше да се счупи иначе.
Виж целия пост
# 236
Дъхът ми спря, въпреки че знаех какво следва... Горкият Софи Sad Девран няма да остави нещата така, дори и да не е умрял...
Виж целия пост
# 237
Нова скъпа от бързина да ви пускам текста забравих да те приветствам с добре дошла...

https://x.com/CDavrisheva/status/1919131932689850434

За десет секунди пак рицитал....
Виж целия пост
# 238
Май това беше. Благодаря момичета за компанията и Дидиии за преводите! Жалко за Софи, но тепърва Девран ще се развихри. Вече не е болен, операцията попретупаха, ама нейсе... Heart Лека вечер, няма да чакам фраг, че утре е понеделник и работа. Head Band  Heart
Виж целия пост
# 239
Кудьо си подписа смъртния ферман току що.
Той Кудьо е с 99 живота.. Аз не вярвам да се разделим със Софи сега, ама знае ли човек...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия