Ихсан е не по-малко интересен за разгадаване от останалите герои. Пред него Иско изглежда направо като баща на годината. А и той поне си има своята розичка, заради която да крои план след план за несметни богатства.. На този дядко да му се чудиш защо е толкова алчен и безскрупулен. Но и неговата глава определено работи доста добре. За сега изглежда, че Софи ще оцелее, но е много добре, че все пак запазиха интригата и след фрага. На мен ми харесва идеята как всички играчи са ту съюзници, ту врагове на Девран. А и те помежду си също. Да видим дали ще има краен победител от тази сложна игра и дали това ще е най-умният или най-подлият сред тях.
Лекичка ви желая! 😘

Всичко се е променило и нищо не се променило.. 😊😎 Много ми е интересно дали след като си я забере, ще има и паралел на разговора "Никога няма да си важна за мен..."
И това доста ме разсмя 😁 Карга да се оттегля, докато е време...

Шегата настрана, ако Софи наистина оживее, до последно ще треперя, че някой друг ще падне жертва за каузата накрая.. 🙄
Като разрошат къдриците, се бяга надалече...

Съботите обикновено са слаби от към съдържание, но пък вече сме на крачка от новия епизод.. 














Ако използваме тази дума в този контекст. Би било хубаво да покажат на какво се е надявал Карга, защото явно е имал надежда да го пожелаят. 




