Арас Булут Ийнемли – преди, сега и в бъдеще * Приятели и колеги * – Тема № 7

  • 10 589
  • 739
# 300
Благодарско, Еми! Heart Ихсан е не по-малко интересен за разгадаване от останалите герои. Пред него Иско изглежда направо като баща на годината. А и той поне си има своята розичка, заради която да крои план след план за несметни богатства.. На този дядко да му се чудиш защо е толкова алчен и безскрупулен. Но и неговата глава определено работи доста добре.
За сега изглежда, че Софи ще оцелее, но е много добре, че все пак запазиха интригата и след фрага. На мен ми харесва идеята как всички играчи са ту съюзници, ту врагове на Девран. А и те помежду си също. Да видим дали ще има краен победител от тази сложна игра и дали това ще е най-умният или най-подлият сред тях.

Лекичка ви желая! 😘

Всичко се е променило и нищо не се променило.. 😊😎 Много ми е интересно дали след като си я забере, ще има и паралел на разговора "Никога няма да си важна за мен..."

И това доста ме разсмя 😁 Карга да се оттегля, докато е време...


Шегата настрана, ако Софи наистина оживее, до последно ще треперя, че някой друг ще падне жертва за каузата накрая..  🙄
Виж целия пост
# 301
Ами нали уж имаше някакъв гроб изкопан на снимки или аз се бъркам?
Виж целия пост
# 302
Ами нали уж имаше някакъв гроб изкопан на снимки или аз се бъркам?
Имаше.. Ще видим.
Виж целия пост
# 303
Добро утро.

Напълво споделям мнението ти Еми. Не ме дразни любовния триъгълник, но на фона на всичко друго до сега е отегчаващо всеки да е влюбен в Имре. От Карга е очаквано, но реакцията му е много забавена, защото имаше моменти в които  остана равнодушен към близостта на главните.  Ще видим какво е замислила сценаристката, обикновено дори нещо да ме подразни бързо разбирам, защо е станало.
Девран ще разкрие къртицата в отбора си. Не може да вярва на никой освен на Имре и мама  🤣

Хубав и успешен ден.

Виж целия пост
# 304
Добро утрооо! Simple Smile
Семейна черта. Smirk Като разрошат къдриците, се бяга надалече... Grinning Sunglasses Sunglasses


Нинче, аз си го обяснявам с това, че Карга не е вярвал, че Имре наистина ще допусне Девран до себе си, както е било и с всички останали около нея досега. Айсел също обърна внимание на това, като говориха по телефона, а и Карга полудя, след като разбра от баща си, че е избягала от сватбата с Девран. Т.е. това се променило, за да му ескалира манията. Не случайно и тръгна да иска сметка от нея. Но както споменах, мен не той толкова ме притеснява, колкото Айсел и Иско, които много пъти вече видяхме, че нямат задръжки да хвърлят Имре в огъня.
Хубав уикенд ви желая! Flowers Four Leaf Clover Съботите обикновено са слаби от към съдържание, но пък вече сме на крачка от новия епизод.. Hands V



Виж целия пост
# 305


Привет! Ах откъде до къде можем ли да кажем ако ще видим бебока?
Виж целия пост
# 306
Здравейте, момичета!


Все по-нетърпелива ставам в очакване на поредния епизод от "Deha". Скоро не бях се вълнувала толкова от сериал и героите в него.
Провокативен, изпълнен с много динамика и неочаквани обрати "Deha" ще си остане за мен най-непредсказуемата продукция. Далеч от шаблона, без шлака и ненужни сцени, стегнат и добре подреден.
Уж беше нещо обичайно - взаимоотношенията между бащи и синове, а се превърна в проект, разкриващ по уникален начин света на мафията, потока и въздействието на парите върху живота на всички. И на фона на цялата кал на подземния свят се роди една чиста и силна любов, която ни оставя без дъх.
Семейни ценности, морал или липса на такъв, нравствени добродетели, приятелство, любов и омраза - събрани в 32 епизода, наситени с послания. Ако и краят бъде щастлив за главните ни герои, удоволствието ще е пълно.
Вярвам в това! Hands Pray


• Епизод 30 на „Геният“:
Предателство, дуел и пистолет в слепоочието! •


Редакторите на cheek-look.ru са в очакване! Show TV и Ay Yapım представиха втория трейлър за 30-ия епизод на сериала „Геният“ – и той е истински емоционален ураган! 🔥 Предателство, конфронтация и фатални въпроси - зрителите ще преживеят страст, от която ще бъде трудно да се откъснат.

🔍 Кой е предателят в лагера на Девран?
😱 В новия трейлър Ихсан прошепва плашеща истина на Искендер: сред близките сътрудници на Девран се крие предател! Кой е този мистериозен предател? Може би един от най-доверените му... Искендер очевидно е разтърсен, но ще успее ли да разкрие измамата, преди да е станало твърде късно?

Междувременно Имре, без да се скапва, заявява на Карга, че не иска да го вижда. Трудно? Разбира се! Но наистина ли можеш да я виниш, знаейки през какво е преминала?

⚔ Дуел за сърцето на Имре
💔 Карга и Девран се сблъскват открито - и всичко това заради нея. Но кой ще надделее? Девран, с неговата харизма и желязна воля, или Карга, чиято преданост граничи с обсесия?

Междувременно Кудуз насочва пистолет към Искендер, задавайки смразяващ въпрос: „Аз или твоят квартал?“ Какво ще избере? Лоялност към хората или към собствения си живот?

🔫 Краят, който ще промени всичко
😮 В последните кадри на трейлъра пистолетът вече е насочен към слепоочието на Девран… Чия е тази ръка? Какво доведе до такава отчаяна стъпка? Едно е сигурно - Епизод 30 ще бъде повратна точка!

Сценарият е на Дамла Серим, режисурата е на Умут Арал, а звездният актьорски състав включва Арас Булут Ийнемли, Угур Полат, Танер Йолмез и други. Не го пропускайте в неделя от 20:00 часа по Show TV!












Пъстри, цветни, с много слънце и усмивки почивни дни ви желая!
Виж целия пост
# 307
На мен нещо не ми се връзва след някои сцени, колко глупав и заблуден може да е бил Карга. Да пропусне явната близост и интерес на Имре към Девран, то слепец ще го види.  Другото което е, обсебения ревнува от всеки и не си почива от това да е лепка.  За жалост имах един състудент и мислех да изкарам ограничителна заповед срещу него. Няма такъв вариант да мисли, че няма да допуснеш друг до себе си.. За него които те приближи за разговор е заплаха.

Виж целия пост
# 308
Искам да видя Арасче без патерици вече!
Виж целия пост
# 309


Привет! Ах откъде до къде можем ли да кажем ако ще видим бебока?
Така и така явно ще висят в болницата, да свършат и нещо полезно. Редно е вече да идат на един преглед.
Нинче, това за което разказваш е ужасно, добре че ти е зад гърба... Наистина има такива откачалки и в живота, за съжаление. Карга обаче никога не сме го виждали точно такъв тип, като някакъв нахалник. Мен донакъде и затова ми беше и интересен и съжалявах, че го отстраниха първия път. Той вярваше, че е недосегаема, тази дума използва и Айсел. Проявяваше търпение и уважение. Сещам се, че ние сравнявахме тук и подходите им с Карахан. Та ще го видим сега дали ще развали съвсем впечатленията за принципен злодей, които имахме за него.
Трейлърът наистина е много добър този път, но тия забавяния така и до края не ги изчистиха. Както и да рекламират малко по-адекватно и плавно през цялата седмица. Но карай де, минало заминало вече.

Аз пък много ще се изкефя, ако използва репликата за музея тук и да се издаде, че пръв е хлътнал като учинчка... 😁😇
Виж целия пост
# 310
Джеси, незосегаеми са само монахините.. Sweat Smile Ако използваме тази дума в този контекст.  Би било хубаво да покажат на какво  се е надявал Карга, защото явно е имал надежда да го пожелаят.
Виж целия пост
# 311



Спомени от златните години на Де Факто.
Виж целия пост
# 312
Хаха, така си е, Нинче. Че и за тях няма гаранция... 😁 Аз като цяло винаги съм имала проблем с представите на турците относно ролите и връзките на мъжете и жените, ама им посвикнах. Тука даже са доста дръзки и очевидно дразнят някои пещерняци. Simple Smile

Да спомена, че "Глезльото" е с поредно признание в чужбина -
номиниран за „Най-добра чуждестранна комедия“ на 25-ите награди „Златен трейлър“ в Лос Анджелес. Стискаме им палци. Готин екип са и ще е голяма работа да се покажат там.




Лека вечер ви желая! 😘
💙🥰


Виж целия пост
# 313
Глезльото е страхотен , а Мелис химичи и с Бюрсинчето много. Heart Имаше едно предаване където говореха за Бужин Арас,Керем и Енгин Й трябва да го потърся да го огифя.
Виж целия пост
# 314
Глезльото" е мн як филм, заслужава награди и признание. Още от първия поглед ми хареса как стоят един до друг с Бюрсин. НО с Арас просто не мога да го опиша, влюбена съм  в ИмДев.
Как харесвате повече Мелис с руса или черна коса?


АрМел:blue_heart:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия