Боя за коса - Blond54 - Клуб на блондинките

  • 26 076
  • 439
# 105
Аз бих избрала 1001 - има най-голям шанс да неутрализира всички рижави оттенъци и да не жълтее силно.
Виж целия пост
# 106
Че какво Ви е на Вашата в момента?
Виж целия пост
# 107
Марката с която се боядисвам от години и харесвам има тези цветове, няма точния номер който ми препоръчвате, дали мога да смеся няколко бои с основа 10/0 или 101? Ще поставя и снимка на цвета който ми е в момента






Страхотен цвят👏🏻
Виж целия пост
# 108
И според мен не я пипайте. Цветът е много хубав и стои естествено. Тези сиви и пепелни нюанси по принцип отиват на много малко хора и то обикновено не по нашите ширини Simple Smile Но нали все се стремим към неща, които не могат или не стават от раз. Само ще си развалите хубавия цвят Sad
Виж целия пост
# 109
Според мен няма да се развали цвета, дори и да се смени боята, просто защото какъвто и да е отенък ще се задъжи седмица, в най-смелите ми предположения - две. Само ако е по-светла новата боя, ще изсветли още малко. Но на моя телефон аз разлика между настоящия цвят и желания, не откривам, ако има, ще е нещо незначително.
С какво е прсвена досега косата?
И още нещо, по дължините не е нужно да стоите повече от 10-15 мин, а аз честно казано бих само обляла в края на боядисването на корена.
Виж целия пост
# 110
И аз не виждам коренна разлика между настоящия цвят и желания - може би леко само в отенъка.
Виж целия пост
# 111
@Developer96 сподели, моля, с какъв номер постигаш този цвят? Страхотен е!
Виж целия пост
# 112
Благодаря момичета, от много време боядисвам в този цвят, но исках да експериментирам дали мога да променя малко оттенъка като на снимките които споделих, тъй като на мен малко ми рижавее. Боядисвам само корени, но ще пробвам и с обливка следващия път. Формулата с която в момента правя е:

101 - 25гр
10/0 - 15гр
9/21 - 10гр
Оксиданта ми е 20%
Виж целия пост
# 113
Аз съм такъв цвят 11.12 с оксидант 12. Много доволна - без последващи обливки и тониране.

https://zlatnaribka.com/collections/bezamonyachni-trayni-boi-za- … o-100-ml-olioseta
А каква беше твоята основа? Помня, че съм ти виждала снимки на цвета тук и много ми беше харесал, но не помня дали те питах за основата.
Виж целия пост
# 114
Аз съм такъв цвят 11.12 с оксидант 12. Много доволна - без последващи обливки и тониране.

https://zlatnaribka.com/collections/bezamonyachni-trayni-boi-za- … o-100-ml-olioseta
А каква беше твоята основа? Помня, че съм ти виждала снимки на цвета тук и много ми беше харесал, но не помня дали те питах за основата.
Според тази карнетка:

https://zlatnaribka.com/collections/bezamonyachni-trayni-boi-za- … o-100-ml-olioseta

Скрит текст:

основата ми е 55.9
Последно публикуваната ми снимка тук е когато бях по-жълта, отколкото съм сега.
Цветовете на олиосета (силноизсветляващите бои) ги преформулираха и са по-добри.
Червеният ми пигмент е много силен, а тази боя е единствената, с която не рижавея без да правя допълнително обливки и тониране. Затова я харесвам.
Виж целия пост
# 115
Благодаря момичета, от много време боядисвам в този цвят, но исках да експериментирам дали мога да променя малко оттенъка като на снимките които споделих, тъй като на мен малко ми рижавее. Боядисвам само корени, но ще пробвам и с обливка следващия път. Формулата с която в момента правя е:

101 - 25гр
10/0 - 15гр
9/21 - 10гр
Оксиданта ми е 20%
Ами нормално според мен да Ви рижавее корен с 20 % оксидант.
Виж целия пост
# 116
Преди години когато боядисвах само със 101 и 20% оксидант не рижавееше, но и ми беше твърде светло
Виж целия пост
# 117
За боя 7NN какъв оксидант да взема ( за корените)? Благодаря ви.
Виж целия пост
# 118
Оксидант 20% няма:thinking:
Виж целия пост
# 119
Така е. 20 vol = 6%.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия