🌹 Ергенът 🌹 сезон 4, тема #12: от вторник до четвъртък, 20:00

  • 120 785
  • 2 320
# 105
Даниела щяла да научи Мартин 🤦🏽‍♀️ блажени са вярващите.
Виж целия пост
# 106
Люба е с адски неподходящ бански.
Виж целия пост
# 107
Тази умна и красива жена Даниела защо реагираше с учудване на новите правила за това, че тя и любимият ѝ мъж Мартин ще живеят отделно и ще се тестват в обща спалня подходящи ли са един за друг преди окончателното им решение на финала? Дали едва сега разбира  какво означава това? Изглеждаше ми учудена, защото странно уголямаваше красивите си очи, когато слушаше писмото от Наум.
Виж целия пост
# 108
На мен пък ми направи впечатление, че Данка не остана очарована от това, че Маги ще се намеси с питанки.
Виж целия пост
# 109
Ако Любка си тръгне днес можем да вдигнем парти! Ще спрем да слушаше ужасния ѝ стържещ глас.
Виж целия пост
# 110
Даниела щяла да научи Мартин да пътува Laughing
Виж целия пост
# 111
Чакаме с нетърпение бат Марто да отбележи тъч даун Grinning
Виж целия пост
# 112
Е на Даниела ѝ се сбъдна да си има иконом 😃
Виж целия пост
# 113
Благодаря за новата тема 🌷
Не мога да понеса деколтето на Любка 🤮 Какъв неподходящ избор на бански, защо трябва да ни го навира в очите 😳
Виж целия пост
# 114
Мистър Бомбастик  Musical Note   Булка ,прибрах се Trollface
Виж целия пост
# 115
Къде си булка? Joy
Виж целия пост
# 116
Шампанско с домати е много добра комбинация, високата класа на Даниела се доказва с всеки неин жест.
Виж целия пост
# 117
Фейк са, ама са ми сладки.
Виж целия пост
# 118
Това ми дойде прекалено просташко, Даниела няма да го изтърпи въобще особено като разбере че няма толкова пари колкото си мисли, но поне си направи добра реклама на книгата 😀
Виж целия пост
# 119
Е не, страшно противе ми е Даниела. Как може да е толкова елементарна и плоска?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия