💄Новите ни козметични похождения - 102

  • 89 971
  • 723
# 375
Оправиха ли си бутилките? Преди 2 години си купих цели 4 бутилки, толкова им бяха калпави, че постоянно се разтичат къде ли не. Много неприятно, чак гнусно с цялата мазнотия, която се налагаше да чистя неколкократно.
За да не е спам:
Най-добрата спирала за мен. Бие Хипноуз на Ланком (ползвала съм поне 3 вида), на Клиник за чувствителни очи, Кларинс златистата...
RIVAL loves me Neon Nails 03 happy days
Виж целия пост
# 376




Обожавам лосиона за след слънце

три ампули

- за втори път , мнгоо ми харесва



Виж целия пост
# 377
- Нямам търпение да пристигне, от новата лимитирана серия “Hot escape”


- Дано си оправдаят отзивите, не съм ги използвала досега

Виж целия пост
# 378

Надявам се матовото червило на Кико да е добро, засега нямам добри впечатления от марката, давам последен шанс.
Виж целия пост
# 379
Виж целия пост
# 380
Виж целия пост
# 381

Относно опаковките на Cocosolis, тази година за пръв път имах проблеми с помпата на една, от съпорта ми изпратиха нов продукт.
Виж целия пост
# 382
И на мен ми замениха един Citrus, заради проблем с помпата.

А това от днес:

Виж целия пост
# 383

За първи път ще ползвам маска на Pixi, надявам се да си струва.
Виж целия пост
# 384

Виж целия пост
# 385
Виж целия пост
# 386
Явно остарявам, но Tobacolor ми хареса. Преди години не понасях подобни.

Виж целия пост
# 387


Виж целия пост
# 388




Виж целия пост
# 389
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия