💄Новите ни козметични похождения - 102

  • 89 968
  • 723
# 300
Виж целия пост
# 301
Искрица, може ли отзиви за коприненото скрънчи? И аз от известно време ги заглеждам. Flowers Hibiscus Flowers Cherry Blossom
Виж целия пост
# 302
Разкошен е , средно покривен, велвет финиш, но за жегите идва тежък.
Виж целия пост
# 303
Искрица, може ли отзиви за коприненото скрънчи? И аз от известно време ги заглеждам. Flowers Hibiscus Flowers Cherry Blossom
Харесва ми, когато си вържа ниска опашка, ластика остава на косата. Имам случаи с други копринени ластици и те просто се изнизват от косата ми. При този не е така.
А цената му е прилична, на фона на други такива.
Очаквам.
Виж целия пост
# 304
Виж целия пост
# 305
Цената на ластика от плат е още по прилична в Тему. Blush
https://www.temu.com/search_result.html?search_key=%D1%81%D0%BA% … fer_page_sn=10045



Отново слънцезащита. За пръв път вземам тази

Виж целия пост
# 306
При тест много ми хареса. Досега не съм купувала продукти на тази марка.





И маркер за лунички
Виж целия пост
# 307
Допълних си цветово покупката на пръстен с покупката на парфюм 😄

Копче, аз много уважавам продуктите на Nivea и нямам оплаквания от тях. Правя разни експерименти и пак на тях се връщам.
Виж целия пост
# 308




Виж целия пост
# 309
Тези са сатенени.
Виж целия пост
# 310
И тези в Тему също. Blush
Виж целия пост
# 311
Виж целия пост
# 312
Лято имаше предвид, че тези в тему са сатенини, а този, който съм споделила аз е от естесвена коприна, т.е са различни.
За да не е спам, за тийнката.
Виж целия пост
# 313

Виж целия пост
# 314
8 часова слънцезащита
https://koreancare.bg/products/mania-holic-sunscreen-pack-spf-50-pa-high-uv
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия