Осмокласници 2024/2025 - тема 8

  • 32 026
  • 774
# 180
Да, идеално. Че то се загуби..
Виж целия пост
# 181
Тъй като датата за срещата вече е ясна, че е 06.06., дали да не пусна и в тази тема нов пост само с нея, за да е по-лесно да се отбележат евентуално и други хора, които преди са маркирали друга дата, но могат да дойдат и на тази? Да се маркираме всички желаещи пак, а после аз ще сверя за всеки случай двата списъка.
Давай Simple Smile
Аз мислех да прехвърля в новата тема линкове към датите, ама с един акъл къде по-напред…
Виж целия пост
# 182
Моля всеки, който ще дойде на наборната ни среща на 06.06., да хареса този пост.
Виж целия пост
# 183
Момичета, някоя има ли преки впечатления от курсовете към British Council или Avo? Набелязала съм тези двете, защото са ни сравнително удобни като местоположение, а имам и приятелка, чието дете беше и в двете и имам 1 отзив и за двете места. За Британика четох доста разнопосочни мнения.
Виж целия пост
# 184
В темата имаше подобна дискусия и по спомени повече добри мнения имаше за Аво.
Виж целия пост
# 185
От опит и с двете, категорично препоръчвам АВО. С ВС имахме трагичен, да не кажа направо нелеп опит.
Виж целия пост
# 186
Глас за АВО
Виж целия пост
# 187
Нямам опит с Avo, но бяхме разочаровани от British Counsil - високи цени без покритие. Синът ми ходи в International House от трети клас и много му харесва.
Виж целия пост
# 188
А има ли мода в абитуриентските подаръци? Какво е актуално?
Виж целия пост
# 189
laurentin, кеш Blush
Виж целия пост
# 190
Благодаря много за отговорите.На International House съм им хвърлила око, но не ми е удобно като локация, защото щерките още не пътуват сами из София, понеже са по-малки. Иначе в квартала се оправят.
Виж целия пост
# 191
Още един глас за АВО.
Виж целия пост
# 192
И от мен за AVO.
Виж целия пост
# 193
Момичета, някоя има ли преки впечатления от курсовете към British Council или Avo? Набелязала съм тези двете, защото са ни сравнително удобни като местоположение, а имам и приятелка, чието дете беше и в двете и имам 1 отзив и за двете места. За Британика четох доста разнопосочни мнения.
Определено АВО! Мнението ми е базирано на опит с 3 щерки и съпруг. Санчо сподели мнение за BC. Звъннах им и само от разговора с девойката там, за част от твърденията й получих и лични впечатления - негативни.
Виж целия пост
# 194
Момичета, някоя има ли преки впечатления от курсовете към British Council или Avo? Набелязала съм тези двете, защото са ни сравнително удобни като местоположение, а имам и приятелка, чието дете беше и в двете и имам 1 отзив и за двете места. За Британика четох доста разнопосочни мнения.
А каква ви е целта? Ако е да говори свободно - ВС, ако е за сертификат - АВО. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия