Осмокласници 2024/2025 - тема 8

  • 32 031
  • 774
# 630
И на най-добрата ми приятелка дъщерята е на матура в София, успех на всички седмокласници!
Виж целия пост
# 631
Серафим
Редактирам се!
2 част
Неутрален разказвач.
Виж целия пост
# 632
Серафим
Редактирам се!
2 част
Неутрален разказвач.
Серафим ли се е паднало?
Виж целия пост
# 633
Да, тезата е по Серафим, 6клас.
Преразказа е от неутрален разказвач, произведението е на съвременнна авторка.

 Пак се редактирам
Нещо е ималко за китаец/японец?? и йероглифи. Това ми каза близко дете. Отказало се е от 2 част и е излязло.
Виж целия пост
# 634
Успех и късмет на младежа на second и на другите деца в темата, ако имаме такива.
🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 635
Серафим: Какво съм направил! Никому нищо не съм направил.
Разказът е лесен за тълкуване, но точно този цитат не е. За първи път произведение от 6-ти клас.

Преразказ: Урок по японски
Виж целия пост
# 636
И аз стискам палци на всички седмокласници.
Виж целия пост
# 637
Виж целия пост
# 638
И на мен цитата труден ми се вижда ..
Виж целия пост
# 639
Преразказът е приятен - без описания и сложни формулировки, а и пряката реч не е много.
Виж целия пост
# 640
Аз съм в потрес от байчо Серафим. Ама каквото за нас, такова за всички..
В крайна сметка “само” 6 точки 😅
Виж целия пост
# 641
Моето дете пък искаше миналата година да се падне. Всяко дете си има любими автори и произведения, но нея "Серафим" я докосна явно.
Защо ви се струва труден цитатът? Серафим е ангел, не от този свят. Той е въплъщение на доброта, наивност, човечност, безкористност, саможертва, скромност. Колкото е беден физически, толкова е богат душевно.
Виж целия пост
# 642
То и моето харесваше Серафим, но самият цитат ми се струва сложен за децата . Поне на мен де, то на децата може и лесен да им се види Laughing
Виж целия пост
# 643
Моето дете каза "Ужас!" като й изпратих цитата.
Виж целия пост
# 644
Аз надничам в седмиокласната и се развълнувах, спомняйки си миналогодишните вълнения...
Тезата ми се струва трудничка. Може да са си взели поука от.миналата година, когато НВО то беше лесно и баловете скочиха до небето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия