Абитуриентски страсти 2025

  • 73 703
  • 847
# 435
Трябва да присъждат и Златни малинки за фотография  Grinning

Мда, Снежанка чака принца да дойде в гората и да я събуди, обаче са й малко счупените стълби и ще има да чака!
Виж целия пост
# 436
Туй е пътеката, дето де що четник е имало е слязъл в Шипка:-)
Виж целия пост
# 437

Тази рокля също страшно ме грабна, а и девойката е сладурана, много игрива.


Почти съм сигурна и коя е дизайнерката, защото дъщеря ми я беше харесала, но просто не е да нея.
Виж целия пост
# 438
Това девойче много нежно, красиво и със страхотна фигура.


Виж целия пост
# 439
Истински разкош е това момиче- лице, коса, тяло, рокля.
Не мога да разбера черна или синя е роклята, но е много оригинална!
Виж целия пост
# 440
Истински разкош е това момиче, лице, коса, тяло, рокля.
Не мога да разбера черна или синя е роклята, но е много оригинална!
Тъмносиня е.
Виж целия пост
# 441
Момичето е много красиво. Но тия тънки завеси вместо рокля не ми допадат на мен..
Виж целия пост
# 442
Хубави момичета, красиви и оригинални рокли, но.... Как са танцували с тях?
Едно време когато аз си ших рокля, мислех да ми е удобно за танците, не да имам шлейф, цепка която да ми покаже най милото като танцувам или седна...
Виж целия пост
# 443
И моята рокля беше съобразена да става за танци, но нашето поколение беше по-различно, Доня. Тогава нямаше и чак такъв избор от тежки рокли, повечето ми съученички бяха или с къси рокли, като мен, или с някакви прилепнали по тялото. А моята дори беше уникат на българска модна къща, и пак не беше, каквото е сега.
Виж целия пост
# 444
И на мен това момиче -с бежовата рокля и едната снимка, русата красавица, ми е фаворитка. А и май го познавам задочно покрай сина ми и знам, че е и много умна.
Виж целия пост
# 445
Скрит текст:
Това девойче много нежно, красиво и със страхотна фигура.



И аз не харесвам подобен тип рокли. Като искаш толкова да си показваш краката, ами носи къса рокля или корсет с два типа пола, та ги сменяй, ако не може да решиш...Така нито дълга нито къса, полуоблечена - съблечена ми идва...
Виж целия пост
# 446
Скрит текст:
Това девойче много нежно, красиво и със страхотна фигура.




Момичето е страхотно, но роклята не ми харесва. Нищо интересно не виждам в нея.
Виж целия пост
# 447
На мен ми харесва и момичето и роклята.  

Аз все гледам за едно непознато момиче, което видях на изпращането на първа английска  на Александър Невски - черен корсаж с няколко цвята като пламъци , тюлена тясна пола с два волана надолу. Малко театрален костюм, но впечатляващ.  За съжаление явно не е решила да участва в конкурса.
Виж целия пост
# 448
Още една фаворитка имам. Харесвам сатенени рокли, които независимо от цвета, имат луксозно/тържествено излъчване.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 449
Още една нежна красавица. Не е от конкурса.
Роклята много красива също.




Скрит текст:
Това девойче много нежно, красиво и със страхотна фигура.




Момичето е страхотно, но роклята не ми харесва. Нищо интересно не виждам в нея.
Точно за това не съм написала нищо за роклята, а само за девойката.
Понеже роклята не е моето.
Виж на тази която сега качих коментирах и рокля, защото ми е красива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия