Стани богат - тема 28

  • 22 899
  • 776
# 300
Това с границите ме обърква - Черно море брои ли се за граница?

Защо да не се брои? Границите не са само сухопътни.
Виж целия пост
# 301
Това с границите ме обърква - Черно море брои ли се за граница?

Защо да не се брои? Границите не са само сухопътни.

Защото от тях всичко може да се очаква, а и защото един от отговорите пасваше на сухоземните граници.
Виж целия пост
# 302
За 2245 км граници го имаше в конкуизтадор въпросът, често се падаше, и трябваше за около 1 секунда да можеш да въведеш 4-те цифри, че да имаш някакъв реален шанс за победа или да не те гръмна, понеже всички го знаеха и всички го въвеждаха бързо.
Виж целия пост
# 303
Не знам защо повтори толкова пъти, че Че е юрист, след като е лекар.

П.п. Кастро е юрист, сега проверих.
Виж целия пост
# 304
Бредбъри или Селинджър
Виж целия пост
# 305
На космически височини ли каза Кънчев, че било здравеопазването в Куба?!
То наистина има слава на добре изградено за държава с тоя стандарт, ама айде да не се изхвърляме толкова.
Виж целия пост
# 306
Добри 3000 лв. за момичето. Мхм позната ми е отнякъде, много характерна физиономия, но не мога да се сетя откъде, мхмх.
Добра игра на Мирослав. Хареса ми. Не знаех и аз за Че Гевара.
Виж целия пост
# 307
Момичето многооо ми прилича на Флора Стоянова. Хареса ми играта и трябваше да рискува на посленият въпрос ама...
Виж целия пост
# 308
В момента дават новия епизод.
Явно довечера,  заради волейболистите го изтеглят по-рано .
Започна в 15.23 ч.
Виж целия пост
# 309
Момчето се изложи със Силвърстоун. Хем очевадно, хем и логично, защото англичаните са иноватори за почти всички съвременни спортове.
Джон Рамбо бе човек.

Как може мъж на възраст и да не знае това за Бразилия. Тц тц
И за шоуто на Монти Пайтън не е чувал. И за Пиано и тихо можеше да се сети. Лесно е.

Тотал щета днес.
Виж целия пост
# 310
Изтървах епизода, въобще не съм видяла, че има промяна в часа.
Виж целия пост
# 311
За първи път участник (момиче) поиска жокер за един от първите пет въпроси,които уж трябваше да са фасулски лесни и шеговити! А наистина си беше нужен жокер. И аз да бях,щях да поискам. Жена-вамп било,моля ви се!
Вече прекаляват с опитите си да препъват играчите още през първите въпроси...
Виж целия пост
# 312
E, ако малко повече е участвала в часовете по БЕЛ все е щяла да чуе за жената вамп. Да не говорим, че навява мисъл за вампир, за кръвосмучене. За мен поне, си беше баш въпрос за 500.
Виж целия пост
# 313
Фатална жена е Катрин Трамъл (Шарън Стоун) от "Първичен инстинкт". Жена-вамп бие в съвсем друга посока... Абе трябваше си жокер...
Виж целия пост
# 314
@deaf - аз съм бил свидетел поне на още един, искащ жокер на първите 5. И мисля, че беше все още от тази година. (даже не на 5-я, а трети или четвърти въпрос)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия