Къде в Бургас? Тема 64

  • 40 825
  • 788
# 525
DARI_76, за такъв проблем бих потърсила пластичен хирург. Например Калудов в Лайф хоспитал.
Виж целия пост
# 526
Аз не знам защо така ги водят- поло яки. За мен поло е плътно около врата, което стига почти до брадичката. По тази причина не поръчах онлайн- на картинката виждам якичка, а пише поло. Т.е.- не знам какво ще получа. Според моите разбирания са блузки с яка и тениски около врата. Малко не е по темата, ама не ми е ясно това нова мода ли е или аз съм невежа...

Но английски едното е polo collar (с яка), другото е polo neck (това което ние знаем около врата). Просто ние дълги години знаехме само едното.
Тениските с яки са въведени от марката Лакост още през 30те.
Виж целия пост
# 527
Може ли да ми препоръчате добър треньор по плуване, който работи с деца (7 годишни)
Виж целия пост
# 528
Тодор Костов в Математическата гимназия.
При него ходят и малки и големи. Много е добър!
Виж целия пост
# 529
Отвориха ли вече басейна в Меден рудник?
Виж целия пост
# 530
Може ли да ми препоръчате добър треньор по плуване, който работи с деца (7 годишни)
Аз препоръчвам Теодора / Теди от Метропол. Работи основно с малки деца.
Виж целия пост
# 531
Басейна мисля не работи още.

Някой знае ли къде продават само кошнички за тарталети ?
Приемам предложения и за кетъринг
Виж целия пост
# 532
Басейна мисля не работи още.

Някой знае ли къде продават само кошнички за тарталети ?
Приемам предложения и за кетъринг
Кошнички, но за мини тарталети съм купувала от Метро.
Виж целия пост
# 533
Аз имам питане - обущаря зад турското консулство работи ли още. Днес минах и беше спусната металната щора.
Виж целия пост
# 534
Днес е събота, вече никой занаятчия не работи дори и в събота до обед.
Виж целия пост
# 535
Вчера беше затворено. Копирах си погрешнопостнатия въпрос в друга тема от вчера Flushed
Виж целия пост
# 536
Аз имам питане - обущаря зад турското консулство работи ли още. Днес минах и беше спусната металната щора.

Работи, преди две седмици му носих обувки за поправка. Ходих към 16 часа
Виж целия пост
# 537
Момичета, минавам да попитам може ли някъде в Бургас да се извади медицинско за шофьорска книжка в диапазона 35-40 лв? На две места питах - на едното 60 лв, на другото - петдесет и няколко беше. Направо ми стана лошо, като знам как се бият печати и влизаш и излизаш, без реален преглед. Дъщеря ми изкара шофьорските и ще подава за книжка, ама то голямо сурвакане - дай за БЧК, дай за медицинско...
Виж целия пост
# 538
Няма ли личен лекар детето? Нашата взе 30 лв за медицинското.
Виж целия пост
# 539
Ами точно в Света София ми казаха 60 лв, а като споменах че личната й е там и попитах дали ще може да ползва отстъпка, ми отговориха, че това нямало нищо общо и цената не се променяла.
Както и да е, в Ел Масри преди малко ми казаха 51 лв, ще я пратя там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия