Къде в Бургас? Тема 64

  • 40 820
  • 788
# 555
Съдбата на уличните котки не е никак лека. С моето куче миналата година се запознахме с една писанка. Живееше на оградата на частно училище и ни придружаваше на вечерните разходки. От Март до края на Август всяка вечер, а понякога и след обед, беше с нас на разходка и я хранех. Много мила, не се страхуваше от хора, на всички се радваше, социална. Малко преди 15-ти септемви изчезна. Намерихме я в началото на октомври със счупено краченце. Докторите казаха, че е счупено с ритник. Вече една година живее у нас въпросната писанка, въпреки протестите на възрастната ми котка.
Дано и котето от парка е имало късмет някой да го прибере.
Виж целия пост
# 556
Здравейте, интересувам се от треньор по плуване за младеж на 15г.
По принцип е плувал като малък, а сега желае 2-3 дена в седмицата да включи плуване към тренировките си.
Моля за впечатления и препоръки за треньор за тази възраст.
Виж целия пост
# 557
Dreamingofsummer, вие сте страхотен човек и вашето семейство също за това което сте направили. 🩷
Вчера пуснах постове по Фейсбук групите за котето, но не ми ги одобряват. Разочарована съм Sad
Вчера бях в парка да го търся отново, срещнах и други хора да го търсят, но все още го няма. Притеснявам се да не е изключил в дъжда пред някоя кола и да се е случило най-лошото и да е влезнал някъде в някое мазе, но сега да не може да излезе.
Ще видя къде мога да принтирам да залепя обява с неговата снимка, евентуално ако във ФБ не успея да постигна никакъв резултат.
Виж целия пост
# 558
Здравейте, интересувам се от треньор по плуване за младеж на 15г.
По принцип е плувал като малък, а сега желае 2-3 дена в седмицата да включи плуване към тренировките си.
Моля за впечатления и препоръки за треньор за тази възраст.
Тодор Костов на басейна в Математическата гимназия.
От всякакви възрасти ходят при него.
Бил е и към комисията  за спасители.
Виж целия пост
# 559
+1глас за  Тошки. Добър треньор е
Виж целия пост
# 560
Имаше склад за балони Gemar в Славейков и съм загубила адреса. Мисля, че беше около Кат, не съм сигурна. Дали някой от вас ще го знае да ми каже адрес? Благодаря!
Виж целия пост
# 561
Castiella, не знам дали е същия склад, но такива балони има в склада на Одрин, преди Спартак /има табела, която се вижда от Одрин, посока Долно езерово/.
Виж целия пост
# 562
Castiella, не знам дали е същия склад, но такива балони има в склада на Одрин, преди Спартак /има табела, която се вижда от Одрин, посока Долно езерово/.

Възможно е. Как се казва склада? Какво пише на табелата?
Виж целия пост
# 563
Здравейте! Кое фото ще ми препоръчате да извадя няколко снимки и да са качествени? И също къде могат да направят магнит от наша снимка, но не малък, а в пълния размер на снимката /честно казано не знам дали ще изглежда добре, но имам такава идея/.
Виж целия пост
# 564
Има ли таксиметрова компания с по големи коли,тип миниван?
Виж целия пост
# 565
Здравейте! Кое фото ще ми препоръчате да извадя няколко снимки и да са качествени? И също къде могат да направят магнит от наша снимка, но не малък, а в пълния размер на снимката /честно казано не знам дали ще изглежда добре, но имам такава идея/.
Аз от години използвам ,,Няголов,, на магазин ,,Младост,,.
Виж целия пост
# 566
Какво продават сега в магазина Младост (най-хубавият магазин от моята младост)? Simple Smile
Виж целия пост
# 567
Здравейте! Кое фото ще ми препоръчате да извадя няколко снимки и да са качествени? И също къде могат да направят магнит от наша снимка, но не малък, а в пълния размер на снимката /честно казано не знам дали ще изглежда добре, но имам такава идея/.
Аз от години използвам ,,Няголов,, на магазин ,,Младост,,.
     Къде се намира точно, до зала Младост ли е?
Виж целия пост
# 568
Какво продават сега в магазина Младост (най-хубавият магазин от моята младост)? Simple Smile
На първи етаж е магазин Оазис /китайски/ и Тмаркет. На втория бяха Нани. Сега не се сещам.
Виж целия пост
# 569
Синара е писала вече!
Да, все още са Нани на вторият етаж.
На първи етаж, където беше Еврофутбол на времето, сега е кафене. Много е кипричко отвътре! В тревната площ са сложили и малък батут за децата.
Отстрани има и Булбанк.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия