“Като две капки вода“ - сезон 13, тема №6 - финал на сезона, и след финала

  • 41 962
  • 848
# 120
Вениамин или е на плейбек, или е с подложки. Маха микрофона от устата и отдолу тече запис.
Виж целия пост
# 121
Не му се получи пеенето на Вени. Жалко.
Виж целия пост
# 122
Не трябваше да избира Майкъл, ама кот такоа.
Виж целия пост
# 123
Защо? Те няма ли да търчат и обикалят?
Виж целия пост
# 124
Не изглеждаше задъхан,всеки може да е тичал.Че фалшив,фалшив е.
Виж целия пост
# 125
Прецакаха В.: ако беше в студио щеше да е мн добре, на стадиона: пълен провал! Жалко!
Виж целия пост
# 126
Лелееее Вениамин е ужас. Защо го прецакаха това момче да тича цял стадион по дължина преди изпълнението? До края на песента не можа да си поеме въздух.
Ако пуснат така и Звезди, може да припадне по пътя.
Виж целия пост
# 127
Обаче стадионът е пълен.

Венимиан не ми хареса.
Виж целия пост
# 128
Те цяла вечер ли ще са на плейбек поголовно,ужасна бутафория.
Виж целия пост
# 129
Според мен Вениамин се прецака с избора на Майкъл Джексън. Confused
Виж целия пост
# 130
Направо не мога да повярвам. Къде е сцената, той къде, се появи. И това бягане... А песента е толкова трудна и динамична. Защо трябваше да бяга? Имах чувството, че на места не му стига въздуха и пропускаше думи. Толкова ме е яд. За мен той е победителят този сезон.
Виж целия пост
# 131
Вениамин или е на плейбек, или е с подложки. Маха микрофона от устата и отдолу тече запис.
Не е на плейбек, то се видя. Гласовете са на вокалите отзад. Чак пък "ужас" не е.
Виж целия пост
# 132
Дано не правят всички участници обиколки на стадиона.
Виж целия пост
# 133
Големият стадион и многохилядната публика ще се отразят на всеки, неизбежно е. И звукът няма как да е кристално чист, както в зала. Все пак е навън.
Дано не завали!
Виж целия пост
# 134
Защото е Вениамин. Той не трябва да печели, според фънки и вероятно халваджиян.
И ако другите не търчат, ще е много тенденциозно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия