Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 47

  • 43 111
  • 748
# 285
Цитат
Някой гледа ли Dept.Q, аз съм още на 1-ви еп. и искам да знам, дали си заслужава.
Изгледах го, типичен криминален сериал. На мен ми хареса.
Виж целия пост
# 286
 И аз го започнах снощи, но бях уморена. Много персонажи, ситуации, британски диалози, определено ще му дам шанс.
 Гледам и ,,Reckoning"   https://www.imdb.com/title/tt8690440/преполових го, интересен ми е, има подозрения към няколко...
Виж целия пост
# 287
Някой гледа ли Dept.Q, аз съм още на 1-ви еп. и искам да знам, дали си заслужава.
Съблазни ме рейтинга 8.3.

https://www.imdb.com/title/tt27995114/

Тъкмо влизам в темата да кажа, че са направили нов сериал. Аз съм гледала датската версия. Там по скоро всеки случай си беше отделен филм. Харесвам Матю Гуд, докарва мрачния характер на главния герой, но нещо не ми допада как изглеждат другите персонажи. В датската версия, а и в книгите, колегата му беше някакъв мюсюлманин/арабин (нещо подобно), типично изглеждащ такъв. А тук явно са искали малко да смекчат това.
Виж целия пост
# 288
Някой гледа ли Dept.Q, аз съм още на 1-ви еп. и искам да знам, дали си заслужава.
Съблазни ме рейтинга 8.3.

https://www.imdb.com/title/tt27995114/

Тъкмо влизам в темата да кажа, че са направили нов сериал. Аз съм гледала датската версия. Там по скоро всеки случай си беше отделен филм. Харесвам Матю Гуд, но нещо не ми допада как изглеждат другите персонажи. В датската версия, а и в книгите, колегата му беше някакъв мюсюлманин/арабин (нещо подобно), типично изглеждащ такъв. А тук явно са искали малко да смекчат това.
Придържат се към историята, асистента му е сириец.

И една интересна кримка Le dernier des monstres
Виж целия пост
# 289
Да, но не изглежда като типичния такъв. Пише, че майка му е рускиня (на актьора).
Виж целия пост
# 290
И една интересна кримка Le dernier des monstres

Гледам и ,,Reckoning"   https://www.imdb.com/title/tt8690440/преполових го, интересен ми е, има подозрения към няколко...

Момичета, и двата не ги откривам, къде ги гледате?
Виж целия пост
# 291
Ама с Матю Гуд ли е? Не можах да го позная на постера. Ще го пусна и аз определено!
Виж целия пост
# 292
Ама с Матю Гуд ли е? Не можах да го позная на постера. Ще го пусна и аз определено!
Дори така обрасъл, харизмата си е там.
Виж целия пост
# 293
Да, той е има в много, хич не ми е типаж на мен, но той и Джоел са ми най-любимите Heart Eyes
Виж целия пост
# 294
 Аз гледам предимно тук  https://rezka.ag/series/thriller/34844-rasplata-2019.html#t:59
Виж целия пост
# 295
За тези, които харесват играта на Чарли Викърс от Пръстените на силата, могат да го гледат от днес в сериала Survivors нетфликс.
Аз последно наваксах Dune Prophecy. Ще пиша впечатленията си в темата по-късно.
Виж целия пост
# 296
Аз заради Матю Гууд продължих да гледам Dept. Q. В началото мудно почна и някак си объркано, не разбрах напълно какво става. Но съм на 4та серия и нещата се наредиха. Харесва ми. Матю и аз трудно познах с тази брада и избуяла коса. Но погледът и магнетичността са си на място. Само много искам да се обръсне, брадата не му отива Simple Smile
Виж целия пост
# 297
Аз винаги ще го позная тези сини очи,харазматичност и прекрасен глас. Прекрасен ❤🔥

Виж целия пост
# 298
За почитателите на Аlien вселената:

Идва скоро:

Новият трейлър:

https://www.imdb.com/video/vi546031641/?listId=ls053181649&ref_=vp_hm_hp_vi_hero-video-1_1
Виж целия пост
# 299
По колко минути са епизодите на Dept Q. Скандинавските са направени като отделни филми по час и половина и всеки филм може да се гледа отделно, в смисъл не и фатално ако не си гледал предишния. Само да кажа, че и каста им беше много силен и добре подбран.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия