Лакове за нокти - 173

  • 51 823
  • 741
# 255
Мноооого отдавна не съм виждала тези лакове. А хич не бяха лоши.
Виж целия пост
# 256
Flormar GL12 White pearl

 Имах проблем с четката и го прехвърлих в друго шишенце.
Виж целия пост
# 257

 GR rich color 46, Essence 18.
Виж целия пост
# 258
Здравейте, прекрасни момичета!
Отдавна не съм писала, но някои от вас сигурно помнят драмата и трагедията с моите нокти, които се цепеха и разлюспваха.
В крайна сметка изхвърлих всички евтини лакове. Направих 3-месечна почивка само със заздравителя на Бел 9в1.
В момента ноктите ми са в отлично състояние.
Купих си лакове на Април Париж и Еси.
Та влязох да питам дали сте намерили заместител на топ лака на Пърфект Miracle top coat?
Да не е само спам.




Виж целия пост
# 259
Dicewithoutnumbers, много хубав маникюр си отгледала!
Интересно ми стана, от евтините лакове ли смяташ, че са ти били в лошо състояние ноктите? За какви евтини става дума - китайски със съмнителен мирис, турски, произведени в Европа?
Виж целия пост
# 260
Перфект са имали топ лак?
Виж целия пост
# 261
Ооо, да. И беше много популярен тук в темата. 😊
Виж целия пост
# 262
Аз не харесвам топа на Пърфект, даже мисля, че го изхвърлих, толкова беше зле. Но по препоръка от тук взех от Нотино топ лака на Делия, доволна съм откъм време за съхнене. Иначе като трайност на покритието май не е нещо особено, или аз много си ползвам ръцете и се изтрива бързо.
Poshe е много добър, но с поръчка от чужбина.
Виж целия пост
# 263
На мен ми допада топ лака на Лидл, второ шише свършвам.
Виж целия пост
# 264
Те бяха два ропа нс Перфект.  Speed dry и Miracle.
Miracle го няма от няколко години
Виж целия пост
# 265
Аз от speed dry съм много доволна. Както и от бързосъхнещия на Голдън Роуз.
Виж целия пост
# 266
Едно лилавоцикламено, което изглежда розовоцикламено на снимките Grinning
Easy Paris cosmetics 024

Виж целия пост
# 267
ето ги в бялата оп е мн готин .
Взех и маркери за нокти хубави са бързо съхнат
Виж целия пост
# 268
На мен ми допада топ лака на Лидл, второ шише свършвам.
И на мен ми е любим, запасих се с няколко броя преди години, сега пак, макар да са ги пуснали за постоянно. Най-добрият топ лак, който съм изпопзвала.
Виж целия пост
# 269
Dicewithoutnumbers, много хубав маникюр си отгледала!
Интересно ми стана, от евтините лакове ли смяташ, че са ти били в лошо състояние ноктите? За какви евтини става дума - китайски със съмнителен мирис, турски, произведени в Европа?
Смятам, че от тях беше, защото пробвах какво ли не. Оставям ги да почиват, заздравям ги и като ги лакирам, след 2-3 дни пак започват да се цепят.
Имам предвид лаковете на Флормар, ГР и т.н. Китайски лакове не съм купувала.

Изобщо не казвам нещо за лаковете. Но някъде прочетох за алергия. Реших, че като нищо може това да е причината. Засега с по-скъпите лакове - вече над 2 месеца вече, нямам никакви проблеми с ноктите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия