Камъни в жлъчката - тема 11

  • 8 608
  • 194
# 180
Пускали ли сте изследвания на фекалии? Аз след операцията подобен проблем, тогава ми излезна бактерия.
Здравейте, да, всичко е изследвано, излекуван хеликобактер. Но кашавите изхождания не спират, всеки ден със ставането и неотложен напън за тоалетна, без да съм пийнала и глътка вода дори. ЯМР дори направих - омазнен черен дроб и камък 0.6 в жлъчката…Ако жлъчката се извади казват, че ще имам още повече разстройство, то къде повече от това, което си имам ежедневно.
Виж целия пост
# 181
Пускали ли сте изследвания на фекалии? Аз след операцията подобен проблем, тогава ми излезна бактерия.
Здравейте, да, всичко е изследвано, излекуван хеликобактер. Но кашавите изхождания не спират, всеки ден със ставането и неотложен напън за тоалетна, без да съм пийнала и глътка вода дори. ЯМР дори направих - омазнен черен дроб и камък 0.6 в жлъчката…Ако жлъчката се извади казват, че ще имам още повече разстройство, то къде повече от това, което си имам ежедневно.
Пробвали ли сте да пиете пробиотик? Аз пих преди като имах проблем Омни биотик. Може да се консултирате с лекар за нещо такова като вариант.
Виж целия пост
# 182
Пускали ли сте изследвания на фекалии? Аз след операцията подобен проблем, тогава ми излезна бактерия.
Здравейте, да, всичко е изследвано, излекуван хеликобактер. Но кашавите изхождания не спират, всеки ден със ставането и неотложен напън за тоалетна, без да съм пийнала и глътка вода дори. ЯМР дори направих - омазнен черен дроб и камък 0.6 в жлъчката…Ако жлъчката се извади казват, че ще имам още повече разстройство, то къде повече от това, което си имам ежедневно.

Колоноскопия правихте ли?
Виж целия пост
# 183
Пускали ли сте изследвания на фекалии? Аз след операцията подобен проблем, тогава ми излезна бактерия.
Здравейте, да, всичко е изследвано, излекуван хеликобактер. Но кашавите изхождания не спират, всеки ден със ставането и неотложен напън за тоалетна, без да съм пийнала и глътка вода дори. ЯМР дори направих - омазнен черен дроб и камък 0.6 в жлъчката…Ако жлъчката се извади казват, че ще имам още повече разстройство, то къде повече от това, което си имам ежедневно.
Трябва ви пробиотик по-дълго време.
Виж целия пост
# 184
Здравейте!

На майка ми препоръчват операция за махане на камъни в жлъчката.

Лапароскопски предпочитаме.

В Токуда, Вита и Пирогов някой правил ли е и поема ли се нещо по ЗК?А може и в различна болница, препоръчайте ми къде, моля ви!
Какво е доплащането?
Виж целия пост
# 185
Препоръчвам ВМА за махане на жлъчката.
Там се оперирах по клинична пътека, но не знам каква е сумата по нея.
Аз платих  допълнително 322 евро за консумативи- някакви клипси се слагат вътре и 460 евро за избор на екип.
Условията са много добри, отделенията са чисти, добро отношение и най вече много добри специалисти.
Когато проучвах цените в болниците са почти еднакви. Намерете лекар на който да се доверите. Гледайте и информация за вътрешноболнични инфекции. Аз не бих направила планова операция в Пирогов, но това си е мое мнение.
Виж целия пост
# 186
Препоръчвам ВМА за махане на жлъчката.
Там се оперирах по клинична пътека, но не знам каква е сумата по нея.
Аз платих  допълнително 322 евро за консумативи- някакви клипси се слагат вътре и 460 евро за избор на екип.
Условията са много добри, отделенията са чисти, добро отношение и най вече много добри специалисти.
Когато проучвах цените в болниците са почти еднакви. Намерете лекар на който да се доверите. Гледайте и информация за вътрешноболнични инфекции. Аз не бих направила планова операция в Пирогов, но това си е мое мнение.


А задължително ли е избор на екип?
Виж целия пост
# 187
Когато проучвах цените в болниците са почти еднакви. Намерете лекар на който да се доверите. Гледайте и информация за вътрешноболнични инфекции. Аз не бих направила планова операция в Пирогов, но това си е мое мнение.
Как може да се намери информация за вътреболнични инфекции? Това е една от основните причини постоянно да отлагам махането на моята жлъчка, докато не стане абсолютно належащо.
Виж целия пост
# 188
Може би може и без избор на екип, но тогава предполагам  няма да те оперира професор, а някой от лекарите в отделението. Но в големите болници, и особено във ВМА всички са добри.
За вътрешноболничните инфекции и аз доста рових. Информацията не е много, а и това което четох е, че в БГ процентът е много нисък, защото масово не докладват.
Аз се доверих на информация от мои близки от системата.
Виж целия пост
# 189
Здравейте!

На майка ми препоръчват операция за махане на камъни в жлъчката.

Лапароскопски предпочитаме.

В Токуда, Вита и Пирогов някой правил ли е и поема ли се нещо по ЗК?А може и в различна болница, препоръчайте ми къде, моля ви!
Какво е доплащането?

Аз махнах моята преди година и половина в Надежда. Здравната каса поема доста, а аз платих основно избор на лекар и някакви други консумативи. Не си спомням точната сума, но на сайта има актуален ценоразпис.
Виж целия пост
# 190
За прегледа при хирург кой номер направление трябва да се вземе?

Ако скоро някой е правил при Кътев в Токуда, колко време след прегледа е лапароскопията?
Каква сума се доплаща по ЗК, и има ли вариант да се платят консумативите, но да няма избор на екип?
Виж целия пост
# 191
На майка ми нищо като лекарства не са изписани за след изписването.

Да не е забравил лекаря нещо.

На вас бяха ли изписали?
Виж целия пост
# 192
На мен ми бяха изписали фраксипарин за разреждане на кръвта, ципрофлоксацин, ланзул 30 мг, пробиотик и лекадол ако имам болки
Виж целия пост
# 193
На мен нищо не са ми изписвали.
Виж целия пост
# 194
Аз пих антибиотик, но понеже имах от преди операцията инфекция. Иначе нищо друго, освен обезболяващи при нужда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия