Сполучливи имитации на маркови парфюми - 62

  • 45 993
  • 738
# 435
Точно такъв е и хубавото му е, че си е същият, какъвто и преди...повече от 20г. Heart

Да! Дано не го пипат. Pure poison обаче не съм тествала никога.
Виж целия пост
# 436
Никога не ги бях чувала дори. Много благодаря!
Виж целия пост
# 437
Никога не ги бях чувала дори. Много благодаря!
Тази фирма са гръцка фирма за имитационни, може там да го имат.
The Perfume https://share.google/WgQZgQwCvCPsMcreh
Виж целия пост
# 438
Какво мислите за Лидълските парафюми като качество,издръжливост?
Колко е цената на 50 мл. Наливен Рефан ?
Виж целия пост
# 439
Това, което имам (в момента на купуването знаех на кого е реплика, но сега не се сещам), е много хубав и траен аромат.
Виж целия пост
# 440
Какво мислите за Лидълските парафюми като качество,издръжливост?
Колко е цената на 50 мл. Наливен Рефан ?
Някои са трайни 4+ часа, други 2, но като аромати са добри и приятни.
Виж целия пост
# 441
Какво мислите за Лидълските парафюми като качество,издръжливост?
Колко е цената на 50 мл. Наливен Рефан ?
Някои са трайни 4+ часа, други 2, но като аромати са добри и приятни.
Питам, понеже днес разглеждах какво имат налично в Лидъл. До утре е промоцията. Харесвам си Deep и Homme.
Виж целия пост
# 442
Имах един много приятен парфюм от Лидл, но макс 2 часа издържаше.
Виж целия пост
# 443
Какво мислите за Лидълските парафюми като качество,издръжливост?
Колко е цената на 50 мл. Наливен Рефан ?
Някои са трайни 4+ часа, други 2, но като аромати са добри и приятни.
Питам, понеже днес разглеждах какво имат налично в Лидъл. До утре е промоцията. Харесвам си Deep и Homme.
Винаги има тестери по рафтовете. Напръскайте по кожа, по дреха, разходете аромата и преценете за себе си.
Колкото до Deep и Homme:
Deep - излъчва 30 минути, трайност до 3 часа. След това мноооого прибран.
Homme - излъчва около 2 часа, трайност 6-8 часа. С дни стои върху дреха след това, усеща се спокойно от 20см.
Виж целия пост
# 444
Какво мислите за Лидълските парафюми като качество,издръжливост?
Колко е цената на 50 мл. Наливен Рефан ?
Някои са трайни 4+ часа, други 2, но като аромати са добри и приятни.
Питам, понеже днес разглеждах какво имат налично в Лидъл. До утре е промоцията. Харесвам си Deep и Homme.
Винаги има тестери по рафтовете. Напръскайте по кожа, по дреха, разходете аромата и преценете за себе си.
Колкото до Deep и Homme:
Deep - излъчва 30 минути, трайност до 3 часа. След това мноооого прибран.
Homme - излъчва около 2 часа, трайност 6-8 часа. С дни стои върху дреха след това, усеща се спокойно от 20см.
Купих си по един парфюм и от двата модела. Ще ги пробвам, а и на цена общо 20 лв. не мисля, че е голяма загуба.
Виж целия пост
# 445
Здравейте!
Моля, предложете ми добра имитация на Womanity на Мюглер.
Виж целия пост
# 446
Някой пробвал ли е Million Gold на Рефан?  Да сподели как е като трайност, моля
Виж целия пост
# 447
Днес в DM си пръснах Rare pearls…много женствен,трайност огромна…оприличават го на Pure poison ,който от много време не съм тествала.Хареса ми много,оприличавам го с :женственост,любов,уют,чистота…

Ау аз го имах , съвсем ама съвсем не е моя аромат. Много странен, лично аз не намирам нищо съвременно и младежко. Едвам се оттървах от него . Иначе и аз намирам сходство с pure poison. Но poisona ми е  по обран от дразнещото носа ми.
Иначе тези дни съм с варянт на  Versace yellow diamond - камея , трайност слаба,но иначе е свеж и приятен за сезона.
Виж целия пост
# 448
Ами аз не съм го оприличила като “съвременен “или “младежки”….и се радвам,че сте се отървали,все пак парфюмите трябва да носят радост.Човек трябва да се разделя с всичко ненужно.
Виж целия пост
# 449
Ами аз не съм го оприличила като “съвременен “или “младежки”….това не са критерии.

Ок,  аз споделям моето мнение за парфюма !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия