СЕДМОКЛАСНИЦИ 2024/2025 - Тема 10 - На децата им дойде до гуша, никой вече нищичко не ще да слуша!

  • 26 937
  • 736
# 735
Новата тема 11
Виж целия пост
# 736
Майкоо, тук се преобръща процеса по избор/подбор с главата надолу. Ако искаш качествена промяна тя трябва да е малка, но добре таргетирана. После започваш следващата и така до по-голяма цел.
На мен в момента ми се струва, че МОН се е преамбицирал с промените, но в темата е истинска вакханалия.
Не забравяйте, че все пак децата в различните набори трябва да са равнопоставени и както и да има някаква 2-3 годишна предвидимост на процеса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия