Къдрокоси красавици - 9

  • 27 774
  • 612
# 120
Мнението ми за Лалга крема е същото като горните две, но прибавям и сърбеж по склапа!
Виж целия пост
# 121
Скрит текст:
Момичета, търся отзив за този продукт. Имам чуплива, доста фризи коса и търся средна към силна фиксация при изсушаване с дифузер за оформяне на къдрици. Отворена съм и за други предложения.
https://zlatnaribka.com/collections/stilizanti-za-kadrava-kosa/p … -silna-fiksatsiya

За силна фиксация може би е по-добре да изберете пяна или гел.
Виж целия пост
# 122
И аз не бях впечатлена от този крем и го продадох. Нищо особено не беше за моята чуплива коса.
Виж целия пост
# 123
Мнението ми за Лалга крема е същото като това на Spiritlight.
Die Eiskönigin вие търсите конкретно крем с фикация ли? За мен гел/мус/пяна продуктите фиксират по-добре. Напоследък съм само с Curlsmith In-Shower style fixer, гелообразна структура, има силна фиксация. Но ако търсите крем, най-добрият който съм ползвала е този на Oright, като консистенция е доста гъст + че намаляват бранда по време на акции с до 20% Wink.
https://zlatnaribka.com/collections/styling-stilizirashti/produc … cing-cream-100-ml
Благодаря за мнението.Не търся крем точно, а продукт даващ достатъчна фиксация на къдриците.
Виж целия пост
# 124
Бих искала да попитам дамите от София - от кой фризьор са доволни?
Обожавам моя, но е вдигнал леко непосилно цените...
Виж целия пост
# 125
Аз не мога да намеря фризьор за права, какво остава за къдрава. Не знам какво им става на всички - веднъж те направят добре, три пъти след това си - ще нося шапка.
Виж целия пост
# 126
При моя не съм имала грам оплакване, но 140 лева вече ми се струва малко много...
Виж целия пост
# 127
Ходя при Зоя от Косогрижовница и съм доволна.
Виж целия пост
# 128
Момичета, може ли да споделите мнения за сешоарите си с дефузери?
 Моят започва да издава багажа и се чудя за shark или parlux …
Ще съм благодарна ако имате допир с някой да изкажете мнение:)
Виж целия пост
# 129
Писала съм за Парлукс, промени изцяло играта.
Виж целия пост
# 130
Аз гледам да е по-широк, като купа, не като фуния. И да не е много силна струята. Имам и Парлукс, самия сешоар е добър, но дифузера му не е.
Виж целия пост
# 131
Моят е AENO - мисля, че са копирали щедро Dyson.
Виж целия пост
# 132
Момичета, може ли линк или модел на сешоарите, от които сте доволни, че и аз съм в търсене на такъв.
Виж целия пост
# 133
Ето го моя - https://www.ozone.bg/product/seshoar-za-kosa-aeno-ahd0003/
Виж целия пост
# 134
Няколко пъти съм ползвала дифузер, дали защото съм с коса до раменете или е от типа на косата, не знам.
Косата ми става много обемна и се вдига много.
Може и да не го ползвам както трябва
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия