Къдрокоси красавици - 9

  • 27 879
  • 617
# 615
Така, както ви чета, ставам все по-върл фен на Балеа. Евтини и се справят нелошо на моята коса. Сега и хидратиращ спрей за 2,50 си взех пак на Балеа, че нещо много бързо го изразходвам, за да купувам редовно от професионалните козметики.
Виж целия пост
# 616
Интересно. Бих я пробвала тази пяна. Серумът го имам и е добър, на мен понякога ми утежнява, но моята коса е мека. Взех го сега с мен в Гърция и за тук ми е добре, защото водата им е някак по-твърда.
Виж целия пост
# 617
Така, както ви чета, ставам все по-върл фен на Балеа. Евтини и се справят нелошо на моята коса. Сега и хидратиращ спрей за 2,50 си взех пак на Балеа, че нещо много бързо го изразходвам, за да купувам редовно от професионалните козметики.
Аз им заглеждах някаква пяна за къдрици на Балеа, че нещо се навивам да пробвам с пяна да стилизирам, досега не съм. Обаче отзивите ме отказаха, изглежда че са я реформулирали и отзивите рязко преминават от много добри в много лоши... Иначе и аз имам попадения от техните продукти, съвсем прилично се държат на моята перушина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия