Въпроси за TBI Bank - 4

  • 35 320
  • 757
# 735
Не, открих че автоматично е дръпнало от него, без даже да ме пита. Имаша съм в картата по малко пари и съм платила. Ще ходя да го затворя, че ме дразни. И разбира се, чатът не функционира.
Виж целия пост
# 736
От дума на дума, от пост на пост и ще стигнем до разковничето 🙃
Имаш Х евро, плащаш 2Х евро -> активира се шопинг лимит.
Всички сме уведомени за това предварително и сме го подписали.
Виж целия пост
# 737
Тази вечер и на мен не ми се прехвърлиха реално парите от касичката в разплащателната сметка.
Писах си в чата  с агент и ми отговори , че ще бъдат налични на 06.04.
Мисля, че бях до тук с тази "банка".
И други глупости са правили през годините ,но това надмина всичко.
Виж целия пост
# 738
Нещо се дънят напоследък. Приложението все още е бъгаво и бавно. Аз днес направих превод към фирма, имах смс за потвърждение, изписа успешен и тн., всичко изглеждаше да е наред. Но след известно време наличността не намаля и тръгнах да търся, поглеждам в преводи , няма нищо. Пиша на чата, “ами то няма превод, не е минал”
Добре де, беше нещо незначително , но ако е важен и е за сделка примерно? Изписал ми е успешен и аз съм спокойна. Не бих разчитала на тях, все още правя по-големите си преводи през основната банка, явно има защо.
Виж целия пост
# 739
От дума на дума, от пост на пост и ще стигнем до разковничето 🙃
Имаш Х евро, плащаш 2Х евро -> активира се шопинг лимит.
Всички сме уведомени за това предварително и сме го подписали.


Не е съвсем вярно. Имам активирано автоматично плащане към А1 чрез картата TBI. Ако съм забравила да я заредя преди да излезе фактурата, получавам "упс, транзакцията не мина, недостатъчна наличност." Никога шопинг лимитът не се е активирал сам, поне при мен Simple Smile
Виж целия пост
# 740
Добавиха опция по някое време дали да се плаща с шопинг лимита или само с наличността по картата, настройва се в приложението.
Виж целия пост
# 741
Изчезнали са ми едни 50 евро от сметката, преди малко я заварих на минус даже. Чатът е недостъпен.
В офис ли трябва да ходя, да изчакам ли още?
Да кажа развитието.
След неколкократно иницииране на чат, където постоянно ме изхвърляха офлайн, не стигнаха до никакво адекватно обяснение. Обещаха че ще ми звъннат /не ми/. Казаха че конкретна сума не е двойно осчетоводена, че не съм минус в момента /защото бях вкарала пари, тъй като ми трябваха спешно/, че ще направят проверка.
В крайна сметка парите се появиха по сметката на следващия ден.
Виж целия пост
# 742
Изчезнали са ми едни 50 евро от сметката, преди малко я заварих на минус даже. Чатът е недостъпен.
В офис ли трябва да ходя, да изчакам ли още?
Да кажа развитието.
След неколкократно иницииране на чат, където постоянно ме изхвърляха офлайн, не стигнаха до никакво адекватно обяснение. Обещаха че ще ми звъннат /не ми/. Казаха че конкретна сума не е двойно осчетоводена, че не съм минус в момента /защото бях вкарала пари, тъй като ми трябваха спешно/, че ще направят проверка.
В крайна сметка парите се появиха по сметката на следващия ден.
По принцип нищо не изчезва .Всичко си оправя,но какви да тези  притеснинелни бъгове не знам...
Виж целия пост
# 743
Бъговете , които се появиха са сериозни и не са за пренебрегване. Аз определно съм разочарована. Моите пари също се появиха, но когато ми трябваха не бяха налични. Чатът и мен ме изхвърляше, което не се е случвало досега.
Явно е , че банката има сериозен проблем с обслужването.
Виж целия пост
# 744
Да, това с чата и на мен ми се случи.
Виж целия пост
# 745
И аз с проблем - току-що се опитах два пъти да платя с карта неон и не успях. Не може да се свърже с банката, после пак нещо подобно. Нямах никакви съобщения от банката, че има неодобрена транзакция или проблем, просто не стана връзката и се появи неодобрено плащане. С карта на ПИБ нямаше проблем. Аз рядко плащам с Неон, но сега я регистрирах за 10% кешбек. Опитвам се с чата, как въобще да стигна донякъде - дава ми да избирам от някакви менюта за информация, които не ме интересуват, задавам въпрос, пак ме връща в общото меню, няма как да получа отговор на моя въпрос. Как бих могла да се свържа с човек?
Виж целия пост
# 746
Два пъти в един магазин ли? Пробвай в друг, може проблемът да е в ПОС терминала на магазина. Аз имах такъв случай, беше в магазина, в който пазарувам най-често. Навсякъде другаде работеше картата.
Виж целия пост
# 747
По телефона можеш да се свържеш с човек, както и през чата. Там внимателно четеш какво ти отговаря бота и го насочваш към служител.
Инцидентно стават такива неща, и с други карти, и с други банки.
Но нищо няма да направят. Ще ти приемат запитването / оплакването, ще ти кажат че ще се свържат с теб и до там. То няма и какво толкова да направят, де. Минало събитие, инцидентно, без ощетяване.
Виж целия пост
# 748
Благодаря за отговорите. Да,  на един и същ ПОС терминал. Аз не се справих с чата, като дам карта Неон, нищо от менюто не се отнася до моя случай. Ще пробвам днес и на друго място, дано да е в ПОС терминала грешката.
Виж целия пост
# 749
Аз днес имах същия проблем с карта на друга банка, някой сървър им беше паднал временно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия