Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 20

  • 53 045
  • 736
# 435
Взех за сега два ножа - универсалния и на готвача.
Най-вероятно ще взема и останалите. Харесаха ми определено.
Виж целия пост
# 436


Някаква идея защо ми излиза това в приложението на Била? Единственото, за което се сещам, е че не си използвах купона за рожден ден и трябва да е изтекъл тия дни (не съм отваряла приложението от няколко дни, но не ми предлага да го ъпдейтне, ами само тази грешка). И ако се загледате в текста, телефонът е някакъв странен, а мейлът си е направо генеричният от темплейта. Където и да цъкна из менюто, ми излиза това.
влез от компютър.
деинсталирай и после го изтегли отново.
Виж целия пост
# 437
Не, нямам хо...рядко влизам в Билла.

Благодаря!
Някой да ти даде неговата карта. Няма ограничение на броя купени продукти през периода на кампанията.
Виж целия пост
# 438
Някой пробвал ли го е?

Виж целия пост
# 439
Някой пробвал ли го е?


Не съм го пробвала, но вижте, че е  с 60% масленост, т.е. има много добовки.
Виж целия пост
# 440
А може да има повече мляко,за сметка на мазнината... За предпочитане е 60% пред 80%...
Виж целия пост
# 441
Да,и аз забелязах че е 60%,а маслото трябва да е 82% 🤔
Виж целия пост
# 442
https://www.carrefour.fr/p/beurre-doux-president-3155253020934 и във Франция се продава масло 60 %. Иначе това в Т маркет някъде в източна Европа се произвежда по спомен
Виж целия пост
# 443
А може да има повече мляко,за сметка на мазнината... За предпочитане е 60% пред 80%...
Ти ме уби с това изказване. JoyJoyJoy

Това не е кекс, а КРАВЕ МАСЛО. Маслото e МАЗНИНА, която се извлича от МЛЯКОТО и това е идеята да съдържа възможно най-малко водно съдържание и възможно най-много мазнина, тоест масло.
Да очаквам ли на пазара да се появи "обезмаслено краве масло 10%"? Производителите биха харесали това, ако не ги спираха законите и нормативните уредби.
Виж целия пост
# 444
А може да има повече мляко,за сметка на мазнината... За предпочитане е 60% пред 80%...
Ти ме уби с това изказване. JoyJoyJoy

Това не е кекс, а КРАВЕ МАСЛО. Маслото e МАЗНИНА, която се извлича от МЛЯКОТО и това е идеята да съдържа възможно най-малко водно съдържание и възможно най-много мазнина, тоест масло.
Да очаквам ли на пазара да се появи "обезмаслено краве масло 10%"? Производителите биха харесали това, ако не ги спираха законите и нормативните уредби.
Да, в този форум всеки е свободен да говори всякакви глупости, важното е да се трупат мнения за някакви стотинки.
Маслото е френско, просто водата му е в повече.
Виж целия пост
# 445
защо водата да е в повече?  маслото е по-малко  и до 82% е заместено с друго. най-вероятно сухо мляко  или някакви мазнини.
Виж целия пост
# 446
Най-вероятно е именно вода и някакъв емулгатор да слепва.
Виж целия пост
# 447
защо водата да е в повече?  маслото е по-малко  и до 82% е заместено с друго. най-вероятно сухо мляко  или някакви мазнини.
Глупости! Маслото не е по-малко, мазнините са по-малко. И означава че има повече водно съдържание за сметка на мазнините. Какво сухо мляко, какви 5 лева...
Виж целия пост
# 448
Повече няма да пазарувам в тъпия Т маркет. Не стига, че продават боклуци (в срок иначе), дори не отговарят на оплакване, пуснато на мейла. За пореден път. Пълни нещастници!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 449
Някой друг да се е сдобил с ножовете на Смег?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия