Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 20

  • 53 040
  • 736
# 495
На Олимпус напитката от шам фъстък е много хубава, но не съм взимала от сто години. Тази с орех даже не съм виждала.
Виж целия пост
# 496
"Намалението" по етикет е невероятно.😂 И аз не съм виждала такава напитка и едва ли бих купила, но какво представлява? Трудно ми е да си представя вкуса...🤔

Много е вкусно. Един от моите фаворити.
Другата любима напитка такава е граховото мляко на ДМ.
Виж целия пост
# 497
Колко % е вода в тези напитки?
Виж целия пост
# 498
Ааа, значи е нещо тип ядково мляко, така ли?😀 Аз нещо съвсем друго си представях...по-скоро не можех да си представя, но не се бях сетила, че може да е тип ядково мляко.
soul81, предполагам, че е доста голям процентът не вода. Определено ще погледна отблизо състава в някой магазин.
Виж целия пост
# 499


Виж целия пост
# 500


Сега съм в Лион, виждам, че сладка̀та и конфитюрите Бон Маман са на доста по-ниски цени от същите в нашите магазини Wink
Виж целия пост
# 501
Бонго, много благодаря! Както и предполагах, напитката си е жива подигравка..за 7 лева. 😁 Но със сигурност “натуралният овкусител” си го бива. 🤓
Виж целия пост
# 502


Сега съм в Лион, виждам, че сладка̀та и конфитюрите Бон Маман са на доста по-ниски цени от същите в нашите магазини Wink

Аз не съм виждала такива, но тук има достатъчно на по-ниски цени.
Виж целия пост
# 503
Не е само цената, а какво има в буркана. Въпросното сладко го има в Била, Фантастико, за Кауфланд не съм сигурна. Но така ще е, българинът е бохем, той пари за храна не жали. 😎
Виж целия пост
# 504
Нали е френско, нормално да е по-евтино там. И италианските марки зехтин и паста са по-евтини в Италия. Въпросът е защо наши продукти са по-евтини в UK или в Босна, където скоро ми попадна снимка на български бисквити с близо 50 стотинки по-евтини....
Виж целия пост
# 505
Оххх, издирвам машинката за хот дог в Била, но в наше село - нема, а националния телефон за "клиенти", не е в услуга на клиента, 'щото инфо къде има - нямали..
Виж целия пост
# 506
Ако си в София - вчера я видях в Била на бул Г М Димитров.
Виж целия пост
# 507
Във Вашия Лидл има ли кисело мляко "Нерине"? Трябваше да има промоция на него тази седмица...
Виж целия пост
# 508
Да, има.
Виж целия пост
# 509
Във Вашия Лидл има ли кисело мляко "Нерине"? Трябваше да има промоция на него тази седмица...

Има, да, даже е с оранжев етикет преоценено на 1.19.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия