
Аз съм намаляла антитела 2 пъти в годината

Аз съм намаляла антитела 2 пъти в годината
). TSH поддържам 1,6 - 1,9, T4 и T3 - малко над средните стойности на допустимия диапазон, ТАТ и МАТ - далеч под горна референтна стойност (повечето млади ендокринолози се удивляват, че е възможно прием на Л-тироксин в много големи дози в продължение на над 10 години да има такъв ефект и да имам жлеза с минимални поражения). Другото важно е - ехограф за проследяване на размери на съществуващи възли или новопоявяващи се такива. Ако нещата се размърдат и има активен процес, се променя честотата и вида на изследванията. При липса на проблеми - няма повод за излишни притеснения.
С прием на Вигантол и инжекции вит. Б12, разликата е осезаема в кратък срок.
С прием на Вигантол и инжекции вит. Б12, разликата е осезаема в кратък срок.Препоръчани теми