"За" или "Против" въвеждането на еврото 💶

  • 294 881
  • 7 748
# 5 775
Е те за колекция ги вземат хората. Аз не си взех, ще си събера.
Виж целия пост
# 5 776
Аз имам 2, ама ще ги ползвам Grinning
Виж целия пост
# 5 777
Всеки може да си събере..... Това е безспорно, но колекционерските монети, които не са били в обръщение се познават.
Виж целия пост
# 5 778
Те ще станат колекционерски сигурно след неколкостотин години или когато изрожденците съборят ЕС и ЕЗ и върнат лева Grinning
Виж целия пост
# 5 779
Какво правят пред чейндж бюрата тия хора?! Акъл имат ли?
1. Ще празнуват в чужбина и им трябва кеш за новогодишната нощ, когато няма да работят картовите разплащания. Ние сме в тази графа, ама си имаме евров кеш отпреди и не се наложи да се редим на опашки. Много хора празнуват в Сърбия или Турция, за там си трябват динари и лири.
2. Хора, които няма как да обяснят произход на парите си и няма как да минат през банка.

Чейнджажиите се нагушиха добре като за последно.
Виж целия пост
# 5 780
В чейнджа не те питат за име, в Уестърн Юнион питат, ма не проверяват лични карти, а в банка се разписваш на 10 формуляра  Simple Smile там все някога ще те набара НАП  Grinning
Виж целия пост
# 5 781
За суми над 9800 лв в една сделка и в бюрата се иска декларация за произход. Все пак и те подлежат на контрол.
Четох статия, че масово хората чистили дядовата къща и намерили бурканбанк. Други пък намерили пачките в храстите, докато разхождат кучето. Обяснения да искаш.
Виж целия пост
# 5 782
Те ще станат колекционерски сигурно след неколкостотин години или когато изрожденците съборят ЕС и ЕЗ и върнат лева Grinning
Колекционерите не зачитат дата на издаване и други....  Simple Smile Рим е велик, а някои техни струват по-малко от един евро цент, ФАКТ!
Виж целия пост
# 5 783
Тия жълтите и без това нямам намерение да ги ползвам.
Виж целия пост
# 5 784
Аз трябваше да взема за подарък. Имаме една позната чужденка, която събира различните евроцентове. Ама чак  сега се сетих...
Виж целия пост
# 5 785
И аз не мога да схвана защо се чака в банките в момента и се обменя евро.
Като след нова година ще е в пъти по-лесно и без такса.
Не обменят евро, а основно внасят левове от под дюшека. Просто досега са се ослушвали с опасения да не ги питат откъде са, а сега вече няма време и внасят.

А за нямането на вода във Варна - виновно е еврото. Ако си бяхме останали с левове, щяхте да имате вода.
Виж целия пост
# 5 786
Разбрахме, че на Вуте ще му е зле. Въпросът е на Нане с какво ще му стане по-добре.
Впрочем за Вуте не се тревожа, той пак ще си напълни бурканите, че и повече, този път с новата валута.

Казано по-ясно, ти питаш с какво на честният гражданин ще му стане по-добре ако мафиотите са по-зле.
Сори, това са очевидни неща.
Виж целия пост
# 5 787
За суми над 9800 лв в една сделка и в бюрата се иска декларация за произход. Все пак и те подлежат на контрол.
Четох статия, че масово хората чистили дядовата къща и намерили бурканбанк. Други пък намерили пачките в храстите, докато разхождат кучето. Обяснения да искаш.
Нали банките ще сменят левове в евро до 06.2026 година, при това без такса. Колкото и кеш да има човек, все ще може да го превърти за 6 месеца.
Имам усещането, че изкуствено се създава напрежение, дори в обясненията по ТВ как да пазаруваме.
Виж целия пост
# 5 788
Ако не излизаха всевъзможни фейкове за отлагане на еврото, ако не се "протестираше" през ден и аха, аха да се откажат от въвеждането му.. , то хората щяха да действат в една посока - да си внасят и обменят левовете, да изхарчат колкото могат от наличните и така...
Днес за първи път от много време видях продавачка, която да мрънка, че и се плаща в брой с банкноти
Виж целия пост
# 5 789
Скрит текст:
Ако не излизаха всевъзможни фейкове за отлагане на еврото, ако не се "протестираше" през ден и аха, аха да се откажат от въвеждането му.. , то хората щяха да действат в една посока - да си внасят и обменят левовете, да изхарчат колкото могат от наличните и така...
Днес за първи път от много време видях продавачка, която да мрънка, че и се плаща в брой с банкноти
Има и обратното, под определена сума - 10 лв., не се приема плащане с карта. Всичко има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия