"За" или "Против" въвеждането на еврото 💶

  • 294 865
  • 7 748
# 5 850
Напротив, крадат изработеното от нас през тези 30 години. Да не би да лежим 30 години и да ни капе мед и масло в устите. Нали и сега работим като един Сизиф, но все ни крадат и пак отначало почваме. Сега вече имаме истински шанс за външен финансов контрол, краденето ще е малко по-трудно.
Виж целия пост
# 5 851
Сигурно не са били толкова зле, щом 30+ години се краде и все още има ....

Това е стар виц Simple Smile То ако все още се крадеше от онова...
Виж целия пост
# 5 852
Е, колко да е трудно краденето, то им е като дишането.
И никоя институция, съдебна власт и прочие не им пречи, даже активно им помага.
Виж целия пост
# 5 853
Никой български политик или финансист вече няма да оказва влияние върху вутата ни и не могат рязко да я обезценят както преди и да изгубим спестяванията си.

Вижте какво става с турската лира за 20 години. 1.1.2005 г. Една турска лира е равна на 1 лв

https://www.dnevnik.bg/sviat/2005/01/03/79355_edna_turska_lira_e … edin_lev_ot_dnes/

Днес един лев е 25 турски лири.

Как ви се струва това от гледна точка на обикновения турчин?
Виж целия пост
# 5 854
Как ви се струва това от гледна точка на обикновения турчин?
Изнася евтини стоки в България. Най-пресен пример - качествени мебели на половин цена от нашите на пазара
Виж целия пост
# 5 855
Ако не ви се слуша за пореден път съскане, пуснете си в полунощ речта на Димитър Радев.
Ето така би трябвало да звучи и един президент.
https://youtu.be/tDNkURX4vtU?si=H8RxGfbzKJNCz3NI
Виж целия пост
# 5 856
Честито българи!
https://www.facebook.com/reel/4355209758101612
Виж целия пост
# 5 857
Банкоматите на ДСК работят. Ако някой се пита дали да излиза в студеното време на първи януари сутринта

ДСК Директ го няма. Пише в сайта "банка дск" че до утре вечер ( 02.01.2026 ) трябва да се появи
Виж целия пост
# 5 858
BBC: България се присъединява към еврото след труден път към новата валута

Линк към статията: https://www.bbc.com/news/articles/crlere3x28lo

DW: Присъединяването на България към еврозоната е голямо събитие

Линк към статията: https://www.dw.com/en/bulgaria-joining-eurozone-is-big-deal-euro-sofia/a-75125642

След падането на социализма никоя държава не знаеше, че съществува България и къде се намира на картата. Днес целият свят говори за нас. Това ако не е прогрес......
Виж целия пост
# 5 859
Страшно тъпа статия от BBC, създава впечатление, че правителството е свалено заради еврото.
Виж целия пост
# 5 860
Как ви се струва това от гледна точка на обикновения турчин?
Изнася евтини стоки в България. Най-пресен пример - качествени мебели на половин цена от нашите на пазара

Медалът винаги има и обратна страна Wink  За сметка на мебелите внася компютри, телефони, коли, горива и какво ли не. И са му скъпи.


Аз понеже сега ставам и не съм чела, отмениха ли еврото в последния момент? Wink
Виж целия пост
# 5 861
На Уникредит всичко работи. И банкомати и онлайн приложение. Честито на теглилите кеш. Smiley

P.S. Вече 11 часа сме с изгубен суверенитет.
Виж целия пост
# 5 862
Сутринта проверих на смартфона си колко лева имам и изписа сметката в евро. Само в евро.
Виж целия пост
# 5 863
Не проумявам какъв е тоя ламтеж за кеш?  И дори няма връзка с влизането в Еврозоната, щото и преди се чудех като коментирахте как чейндж бюрата щели да закъсат.  Демек кеша бил много важен преди влизането. Моя опит :  Две седмици в Швейцария с нула кеш. 10 дни в Норвегия със  100 крони за зор заман.  10 дни в Исландия с нула кеш. По-малки трипове в Германия, Гърция, Швеция, Дания с нула кеш.
За година пипам кеш веднъж, а по-някога и по-рядко.  21-ви век сме,  една четвърт от него вече мина.
Виж целия пост
# 5 864
Кеша беше една от страшките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия