🌹 Ергенът 🌹Между два сезона 2025

  • 172 068
  • 1 432
# 600
Чух,че в "Любов в рая" ще е този, бг двойника на Мороне,забравих му името.Да очаквам да слушам едно мрънкане постоянно и опяване 'що му го няма пилешкото,колко е гладен,какво яде.

"Мартин ми е абсолютно прозрачен, скучен и безинтересен. Типична мазна селска клюкарка дето само знае на плюе къТ не му изнася. Толкова е фалшив, че като отговаря на въпроси гледа в ляво-дясно-горе-долу, но не и в камерата. Пълен палячо!"

Ее,шъ го убидиш,той е виден стратег.
Виж целия пост
# 601
Кой това? Йоан ли? Ток ли е “двойник на Мороне”? Хахахаха
Виж целия пост
# 602
Ана-Мария е пуснала една фотосесия тип ранна чалгаджийка от 90-те по дантелен сутиен. Много грубовата изглежда. Бизнес дама на годината.
Виж целия пост
# 603
Кой това? Йоан ли? Ток ли е “двойник на Мороне”? Хахахаха
А,Йоан се казваше,да, точно той.Ми,така го лансират,пък и той няма нищо против,вживява си се човекът.
Виж целия пост
# 604
Йоан не е върхът, но поне има чувство за самоирония, и е забавен за гледане. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 605
Скрит текст:
Излезе ми заглавие, че Мартин ще участва в ново реалити, но не успях да прочета кое
Задаваха му въпроси в инстаграм, той каза, че още не е решил дали ще участва, но се изкушавал Simple Smile Явно му се услади славата.
Да му имам "славата"... 😆
Пу-пу, да я нямам никогаШ!

Е, той кешира уж сега и рекламира яко Джанъм. Даже ново отвориха в Созопол. Слава си е, я колко му се радват Simple Smile
Виж целия пост
# 606
Е то е от поне две години в Созопол.
Виж целия пост
# 607
Кой му се радва?! Един нормален човек няма да му се зарадва на тоя...
Виж целия пост
# 608
Е то е от поне две години в Созопол.

Не знаех, върви реклама все едно е ново.

DiaMia има си публика човека Simple Smile
Виж целия пост
# 609
Е то всеки цирк събира публика...
Виж целия пост
# 610
Права си, ама ей на и ние го гледахме тоя цирк три месеца Simple Smile
Виж целия пост
# 611
Разликата е в това дали ти харесва или не. Пък аз от дете мразя цирк! Водеха ме, ама не ми харесваше. Сега, като голяма, имам избор и не ходя на цирк.
Докато тоя го гледаме повечето от нас, защото няма какво да правим, не ни се занимава с нищо вече на тия години. А и "гледаме" е силно казано. На мен телевизорът ми работи денонощно, обикновено на NG (както и в момента), а инфото го получавам от тук. Виж, към форума се пристрастих, не отричам. Все си чета нещо.
Виж целия пост
# 612
Чух,че в "Любов в рая" ще е този, бг двойника на Мороне,забравих му името.Да очаквам да слушам едно мрънкане постоянно и опяване 'що му го няма пилешкото,колко е гладен,какво яде.
Май не е бил там Йоан, някой го следеше и не спираше да е активен.
Той е доста интересен образ и определено много атрактивен мъж. Идеален е за такива формати.
Виж целия пост
# 613
Искам скандали за пилешкото на Йоан, искам да видя какъв скандал ще вдигне, ако някой му яде от кутията. Joy
Виж целия пост
# 614
Кога ще започва новото шоу с Мартин, на есен ли? Неделчо и Туджаров го продуцират или ще участват?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия